SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Ik ben online Chatten Nu

    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
    het bedrijf bij het voorbureau Het Bureau Workshop van de vezel de optische kabel De assemblageworkshop van MPO MTP PLC splitsersworkshop De openluchtworkshop van de kabelassemblage De workshop van flardcord&pigtail Productie-apparatuur Productie-apparatuur

    Bedrijf Details:

    Type Business : Fabrikant
    Exporteur
    Verkoper
    Grote Markt : Noord-Amerika
    Zuid-Amerika
    West-Europa
    Oost-Europa
    Oost-Azië
    Zuidoost-Azië
    Midden-Oosten
    Wereldwijd
    Merken : DYS
    Aantal werknemers : >200
    Jaarlijkse omzet : >600Million
    Opgericht Jaar : 2008
    Export pct : 50% - 60%

     

      

    Is de Optische Technologie van de Shenzhendys Vezel een belangrijk bedrijf in het ontwikkelen van en de productie van geavanceerde vezel optische producten, hoofdzakelijk de optische binnen en openluchtkabel van de aanbiedingsvezel, de waterdichte verbindingsdraad van CPRI, MPO/MTP-verbindingsdraad, standaardvezel optische verbindingsdraad en PLC Splitser. DYS winnen de eretitel van Nationale High-tech onderneming door Shenzhen overheid in 2014.

     

     

    TEAM

    STERKTE CERTIFICAAT

    Ongeveer goedgetrainde 200
    personeel en ingenieurs.

    Fabriek meer dan vierkant 3500
    meet meer dan en heeft
    23 niet stofproductie
    lijnen in totaal
    ISO9001: 2008, RoSH,
    Hoge en Nieuwe Technologie van Ce,
    EnterpriseCertficate.

     

     

     

     

     

     

    Met jaren ervaringen in de vezel optische industrie, is onze fabriek volledig uitgerust meer dan 3500 vierkante meters en meer dan 32 niet stofproductielijnen. Ongeveer 200 goedgetrainde personeelsleden en ingenieurs dragen tot onze trotse producten bij. Wij hebben 4 productielijnen voor vezel optische kabel, 2 lopende band van de hoge normmpo/mtp verbindingsdraad, 8 productielijnen voor standaardverbindingsdraad en 10 PLC Splitsersproductielijnen.

     

     

    De meest geavanceerde ingevoerde oppoetsende materiaal en het testen instrumenten laten onze producten toe etc. hebben super kwaliteit, zoals de oppoetsende machine van Senko, interferometer, automatische schoonmakende machine en OTDR, JGR.

     

     

     

     

    Elk van onze optische producten zijn volgzame RoHS en ook verkregen ISO9001, ISO14001-certificatie van DYS. Onze hoogte - kwaliteitsproducten en opmerkelijke de dienstwinst de klant van al wereld, DYS-optische vezel ziet met u samen te werken ernaar uit.

     

     

     

     

     

     

    Ondernemingsvisie:

    Om klanten te winnen en de toekomst te winnen, zijn wij geëngageerd aan zich het ontwikkelen tot een product en een technologieleider in de optische communicatie industrie.

     

    Innovatie-gedreven Ontwikkeling:

    Het bedrijf heeft een streng en geschikt onderzoek en ontwikkelingsteam en rijke die productieervaring, door het wetenschappelijke beheersysteem, door jaren van accumulatie wordt een aangevuld en heeft een perfecte van de product onafhankelijke ontwikkeling en innovatie capaciteit, met een aantal nieuw productoctrooien.

     

     

    Kwaliteitsbeleid:

    De kwaliteit is de eerste en het krediet is het belangrijkst. Het beheer is de stichting en de dienst is eerlijkheid.

     

     

     

     

     

     

     

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: 86-0755-29650336

    Fax: 86-0755-29510505

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)