0.9mm FC/APC FC/UPC Optische Vezelschakelaars

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: FC/UPC FC/APC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: 1-10usd/pcs
Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: L / C, T / T
Levering vermogen: 500000PCS/Maand

Productomschrijving

0.9mm FC/APC FC/UPC Optische Vezelschakelaars

 

 

 

Snelle Details:

 

 

Transmissiemiddel: Single-Mode

 

Metalen kap Endface: FC/UPC FC/APC

 

Aantal Kernen: Enig-kern

 

Verpakking: Individueel Vakje of volgens het Verzoek van de Klant

 

 

Toepassingen



CATV

Telecommunicatienetwerk

Optisch testmateriaal

Lokaal gebiedsnetwerken

Breed gebiedsnetwerken

Gegevens - verwerkingsnetwerken



Eigenschappen



De lage waarde van het toevoegingsverlies

De hoge achterwaarde van het bezinningsverlies

Stabiel vermogen en hoge betrouwbaarheid

Samenvattingenschakelaar

Uitstekend mechanisch vermogen

Laarzen in een verscheidenheid van kleuren

 

 

Specificaties:

 

Punt Enige Wijze Multiwijze
Toevoegingsverlies <0> < 0="">
Tussenvoegsel-trekkracht Test 1000 keer
Werkende Temperatuur -40 ' C ~ +85'C

Ceramische Metalen kap

125.5um concentriciteitsafwijkingen: < 1um=""> 127um concentriciteitsafwijkingen: < 3um="">
Geschikte Vezel

9/125um

50/125um, 62.5/125um

 

0.9mm FC/APC FC/UPC Optische Vezelschakelaars

 

Concurrentievoordeel

 

DYS dwingen het de kwaliteitsbewakingssysteem van ISO9001, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

 

Certificaat van kwalificatie

0.9mm FC/APC FC/UPC Optische Vezelschakelaars