10G XFP-Hoogtepunt van de Vezel het Optische Zendontvanger - duplexlc-Schakelaar

Productdetails:
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS

Gedetailleerde informatie

Naam van het product: Fiber Optic Transceivers model: 10G XFP
Certifaction: ISO9001, ROHS Beetjetarieven: 9.95Gb/s aan 10.5Gb/s
Machtsdissipatie: < 2W=""> Connector: Volledig - duplexlc-schakelaar

Productomschrijving

Snelle Details

 
1.Place van Oorsprong: GUA, Guangdong, China (Vasteland)
2.Model aantal: 10G XFP
3.Certifaction: ISO9001, ROHS

4.Brand naam: DYS
 
 
Feture
 
1.Supports 9.95Gb/s aan 10.5Gb/s-bitrate
2.Power dissipatie < 2W="">
3.RoHS volgzame Beschikbare Producten
4.Maximum verbindingslengte van 80km
5.Commercial de temperatuur belde -40 °C aan 8 (facultatieve) 5 °C
6.No vereiste verwijzingsklok
7.Standard het mechanisme van de borgtochtversie
8. Volledig - duplexlc-schakelaar
 
 
Specificaties

Artikelnummer.

Pakket (bps/Hz)

Datasnelheid

Tx (NM)

Steenbolk (dBm)

Rx

Gevoeligheid (dBm)

Temperaturen °C

Bereik

Andere Optie

Xfp-SR

XFP

10G

850nm VCSEL

-8.2~-1

SPELD

≤-9.9

-40°C-85°C

220m

DDM RoHS

Xfp-LR

XFP

10G

1310nm DML

-6~-1

SPELD

≤-14.4

-40°C-85°C

10Km

DDM RoHS

Xfp-ER

XFP

10G

1550nm EML

-1~2

APD

≤-16

-40°C-85°C

40Km

DDM RoHS

Xfp-Zr

XFP

10G

1550nm EML

0~4

APD

≤-24

-40°C-85°C

80Km

DDM RoHS

10G XFP-Hoogtepunt van de Vezel het Optische Zendontvanger - duplexlc-Schakelaar
Concurrentievoordeel
 
DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten, producten te winnen voerde naar Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten uit en.