SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel patchkabel

12 de vezel Singlemode FC/APC van het kernlint aan LC-koord van het vezel het optische flard

Ik ben online Chatten Nu
Certificaten
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Klantenoverzichten
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— Vicky Bailey

Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

—— Lewis Farmborough

12 de vezel Singlemode FC/APC van het kernlint aan LC-koord van het vezel het optische flard

China 12 de vezel Singlemode FC/APC van het kernlint aan LC-koord van het vezel het optische flard leverancier
12 de vezel Singlemode FC/APC van het kernlint aan LC-koord van het vezel het optische flard leverancier 12 de vezel Singlemode FC/APC van het kernlint aan LC-koord van het vezel het optische flard leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: Fc/apc-LC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: 1-10usd/pcs
Verpakking Details: Individuele doos of volgens customer' s verzoek
Levertijd: 3-5 werkdagen
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving

12 de vezel Singlemode FC/APC van het kernlint aan LC-koord van het vezel het optische flard

 

 

 

Snelle Details:

  • Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland)
  • Merknaam: DYS/OEM
  • Modelaantal: Fc/apc-LC
  • Vezeltype: Singlemode 9/125
  • Certifaction: ISO9001, ROHS
  • Vezelmerk: Corning, YOFC, OFS
  • Toevoegingsverlies: 0.3dB
  • Terugkeerverlies: >55dB
  • Lengte: Aangepast
  • Vezeltelling: 12

 

Eigenschappen:
Simplex of duplex of multivezelassemblage
Het stootbord of de Voltallige vergadering schatte, beschikbare de kabels van LSZH en RoHS-
Laag toevoegingsverlies, CEI, TIA/EIA, volgzame Telcordia
De optische kabellengten van de douanevezel en jasjekleuren
Diverse vezeltypes en golflengten, typische 9/125 enige wijze, multimode 50/125 en multimode 62.5/125
0.9 / 1.8/2,0/3,0/mm de buiten van de diametervezel optische kabels
Poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC
Goede verpakking, concurrerende prijzen en zeer snelle levering

100% anc van de meetkundetest het schoonmaken van CEI de test is beschikbaar

OEM de dienst is avaibable


Toepassingen:
Telecommunicatienetwerken
CATV, LAN, MENS en WAN-toepassing
Gegevens - verwerkingsnetwerken
Kabeltelevisie
Vezel-aan-de-huis (FTTH)
Gebouwdistributie

 

Concurrentievoordeel

DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

 

Contactgegevens
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. Roy Huang

Tel.: +8613590228527

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)