12 de vezel Singlemode FC/APC van het kernlint aan LC-koord van het vezel het optische flard

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: Fc/apc-LC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: 1-10usd/pcs
Verpakking Details: Individuele doos of volgens customer' s verzoek
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T of L/C, Western Union of Paypal
Levering vermogen: 500000PCS/Maand

Productomschrijving

12 de vezel Singlemode FC/APC van het kernlint aan LC-koord van het vezel het optische flard

 

 

 

Snelle Details:

  • Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland)
  • Merknaam: DYS/OEM
  • Modelaantal: Fc/apc-LC
  • Vezeltype: Singlemode 9/125
  • Certifaction: ISO9001, ROHS
  • Vezelmerk: Corning, YOFC, OFS
  • Toevoegingsverlies: 0.3dB
  • Terugkeerverlies: >55dB
  • Lengte: Aangepast
  • Vezeltelling: 12

 

Eigenschappen:
Simplex of duplex of multivezelassemblage
Het stootbord of de Voltallige vergadering schatte, beschikbare de kabels van LSZH en RoHS-
Laag toevoegingsverlies, CEI, TIA/EIA, volgzame Telcordia
De optische kabellengten van de douanevezel en jasjekleuren
Diverse vezeltypes en golflengten, typische 9/125 enige wijze, multimode 50/125 en multimode 62.5/125
0.9 / 1.8/2,0/3,0/mm de buiten van de diametervezel optische kabels
Poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC
Goede verpakking, concurrerende prijzen en zeer snelle levering

100% anc van de meetkundetest het schoonmaken van CEI de test is beschikbaar

OEM de dienst is avaibable


Toepassingen:
Telecommunicatienetwerken
CATV, LAN, MENS en WAN-toepassing
Gegevens - verwerkingsnetwerken
Kabeltelevisie
Vezel-aan-de-huis (FTTH)
Gebouwdistributie

 

Concurrentievoordeel

DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.