SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenMPO/MTP

12 vezel 24 Optische Kabel MTP MPO Loopback 3.0mm van de Vezel de Vrouwelijke Vezel Kabeldiameter

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    12 vezel 24 Optische Kabel MTP MPO Loopback 3.0mm van de Vezel de Vrouwelijke Vezel Kabeldiameter

    China 12 vezel 24 Optische Kabel MTP MPO Loopback 3.0mm van de Vezel de Vrouwelijke Vezel Kabeldiameter leverancier
    12 vezel 24 Optische Kabel MTP MPO Loopback 3.0mm van de Vezel de Vrouwelijke Vezel Kabeldiameter leverancier 12 vezel 24 Optische Kabel MTP MPO Loopback 3.0mm van de Vezel de Vrouwelijke Vezel Kabeldiameter leverancier 12 vezel 24 Optische Kabel MTP MPO Loopback 3.0mm van de Vezel de Vrouwelijke Vezel Kabeldiameter leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen(China)
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: MTP MPO Loopback

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 1-10usd/pcs
    Verpakking Details: Individuele doos of volgens customer' s verzoek
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving
    Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland) Merknaam: DYS/OEM
    Modelnummer: MTP MPO Loopback Kabeldiameter: 3.0mm
    Vezeltelling: 12, 24 Toevoegingsverlies: minder dan 0.35dB
    Lengte: 35cm of aangepast De test van de pasmeetkunde of nu: Overgegaane 100%
    Type connector: MPO/MTP Certificering: ISO9001:2015

    Meetapparaat van de Vezel wordt het Optische Loopback van MTP/van MPO OM3 typisch gebruikt voor test en metingsprocedures in voorzien van een netwerkmilieu's. Maakt het eigenschappen balanslusje voor gemakkelijk los. Een stofglb is inbegrepen voor bescherming tijdens opslag. Het apparaat is ideaal voor een massa toepassingen die signaal vereisen dat in een de vormfactor van MTP/MPO-van een lus voorziet.

     

    Toepassing

    Het optische netwerk van de Systeemtoegang

    Het kanaal van de het voorzien van een netwerkvezel van het opslaggebied

    Hoog - dichtheidsarchitectuur

    Datacommunicatienetwerk

     

     

     

    Eigenschappen en Voordelen

     

    Het Meetapparaat van MTP/van MPO OM3 Loopback

    Beschermend stoflaken inbegrepen voor bescherming tijdens opslag

    4-duim lengte over alles

    Speld config: 1 -12, 2-11, 3-10, 4-9, 5-8, 6-7

    Balanslusje voor afkoppelbaar snel verbindingsstuk

     

     

    12 vezel 24 Optische Kabel MTP MPO Loopback 3.0mm van de Vezel de Vrouwelijke Vezel Kabeldiameter

     

    De Specificaties van schakelaarprestaties

    Model SM MM.
    De Telling van de schakelaarvezel 8, 12, kern 24
    Pools PC, APC
    Huisvestingskleur

    (Groene) norm,

    (Gele) elite

    (Beige) norm

    Elite (Auqa)

    Toevoegingsverlies Standaard minder dan 0.7dB Minder dan 0.5dB
    Elitetype van het toevoegingsverlies Minder dan 0.35dB Minder dan 0.3dB
    Terugkeerverlies PC >50dB, APC>60dB >30dB
    Duurzaamheid (500 matings) minder dan 0.2dB  
    Test Eavelength 1310/1550nm 850/1300nm

     

     

    De Prestatiesspecificaties van de vezelkabel

    Vezeltype OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    Vezeltelling 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 kernen
    Kabeldiameter 3.0mm 5.5mm of aangepast
    Jasjekleur Yeloow, Sinaasappel, Purpere Aqua,
    Jasjemateriaal OFNR, OFNP, PVC, LSZH
    Treksterkte 500N
    Werkende Temperatuur -20 tot 70 ℃
    Opslagtemperatuur -40 aan 75℃

     

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)