SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenMPO/MTP

12 van de het Flardkabel van de vezelvezel Optisch de Verbindingsdraadapc 0.3dB MPO aan MPO Terugkeerverlies

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    12 van de het Flardkabel van de vezelvezel Optisch de Verbindingsdraadapc 0.3dB MPO aan MPO Terugkeerverlies

    China 12 van de het Flardkabel van de vezelvezel Optisch de Verbindingsdraadapc 0.3dB MPO aan MPO Terugkeerverlies leverancier
    12 van de het Flardkabel van de vezelvezel Optisch de Verbindingsdraadapc 0.3dB MPO aan MPO Terugkeerverlies leverancier 12 van de het Flardkabel van de vezelvezel Optisch de Verbindingsdraadapc 0.3dB MPO aan MPO Terugkeerverlies leverancier 12 van de het Flardkabel van de vezelvezel Optisch de Verbindingsdraadapc 0.3dB MPO aan MPO Terugkeerverlies leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: MPO/MPT

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 1-10usd/pcs
    Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
    Levertijd: in 3 dagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving
    Plaats van Oorsprong:: Guangdong, China (vasteland) Certificatie:: ISO9001: 2008
    schakelaar:: MPO/LC/SC/FT Merknaam:: DYS

    van de het Flardkabel van de 12 vezelvezel Optische MPO aan MPO de Verbindingsdraadapc <0>

     

    Snelle Details

    • Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland)
    • Merknaam: DYS/OEM
    • Modelaantal: MTP/MPO flardkoord/Verbindingsdraad
    • Wijze: SM, MM.
    • Vezel: 12core of 24core
    • Terugkeerverlies: UPC>55dB, APC>65dB
    • Certificaten: RoHS; ISO: 9001, UL
    • Schakelaar: MTP, MPO
    • Toevoegingsverlies: UPC< 0="">

     

    Specificaties

     

    Prestaties van Assemblage MTP/MPO-Beëindiging:

    Type/Prestaties

    Singlemode (APC poetsmiddel)

    Multimode (PC/vlak Pools)

     

    Norm

    Elite Met beperkte verliezen

    Norm

    Elite Met beperkte verliezen

    Maximumtoevoegingsverlies

    ≤ 0.75dB

    ≤ 0.35dB

    ≤ 0.60dB

    ≤ 0.35dB

    Terugkeerverlies

    ≥ 50dB

    N/A

    Werkende Temperatuur

    -40°C aan 80°C

    40°C aan 80°C

    Testgolflengte

    1310nm

    850nm

     

    12 van de het Flardkabel van de vezelvezel Optisch de Verbindingsdraadapc 0.3dB MPO aan MPO Terugkeerverlies

     

     

    Onze voordeel en speciale diensten:                                                                       

     

    1. Met ons eigen R&D, meer voltooide productielijnen, geavanceerde productie & het testen materiaal, ervaren personeel, zijn wij zeker om te verstrekken u kwaliteit en de dienst met concurrerende prijs en punctuele levering tevredenstelde.

     

    2. Rijke ervaringen in OEM&ODM, naast standaardpunten, kunnen wij u helpen unieke nieuwe producten ontwerpen en in productie zetten. Wij geven om innovatie en zouden voor u willen veranderen en met u groeien.

     

    3. Snel antwoord voor om het even welke vraag of onderzoek binnen 3 uren

     

    4. Gebruikend ERP Systerm om ervoor te zorgen dat elke verbinding correct is.

     

     

     

    Concurrentievoordeel:                                                                                           

     

    DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)