SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel patchkabel

het Koord van het de Optische Vezelflard van 12 de kabelslc vlechten van de vezelsdoorbraak

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    het Koord van het de Optische Vezelflard van 12 de kabelslc vlechten van de vezelsdoorbraak

    China het Koord van het de Optische Vezelflard van 12 de kabelslc vlechten van de vezelsdoorbraak leverancier
    het Koord van het de Optische Vezelflard van 12 de kabelslc vlechten van de vezelsdoorbraak leverancier het Koord van het de Optische Vezelflard van 12 de kabelslc vlechten van de vezelsdoorbraak leverancier het Koord van het de Optische Vezelflard van 12 de kabelslc vlechten van de vezelsdoorbraak leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: LC vlechten

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 1-10usd/pcs
    Verpakking Details: Individuele doos of volgens customer' s verzoek
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving

    het Koord van het de Optische Vezelflard van 12 de kabelslc vlechten van de vezelsdoorbraak

     

     

     

    Specificaties

    Prijs-concurrerend
    Lage Toevoegingsverlies & PDL
    Fabriek-geëindigd en Getest
     

    De Assemblage van de optische Vezelkabel

    Eigenschappen

    Prijs-concurrerend

    Lage Toevoegingsverlies & PDL

    Fabriek-geëindigd en Getest

    Vezelopties: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 en PM Panda Vezel

    Schakelaaropties: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP

    Het oppoetsen Opties: PC/UPC/APC

    Eigenschapschakelaar met Ceramische Metalen kappen

     

    Toepassingen

    Toegangsnetwerk

    Telecom/CATV Systemen

    FTTx

     

    Parameters De standaardassemblage van de Vezelkabel
    Vezeltype SM (G.652/G.657A) MM. (OM1/OM2/OM3)
    Jasjematerialen LSZH/OFNR/PVC
    Schakelaartype SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000
    Metalen kapmaterialen Ceramisch
    Testende Golflengten 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
    Toevoeging Losss (dB)
    TIA/EIA-455-107
    ≤ 0.3dB
    (PC/UPC/APC)
    ≤ 0.3dB
    (PC/UPC)
    Terugkeerverlies (dB)
    TIA/EIA-455-107
    ≥45dB (PC/UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (PC/UPC)
    Ruilbaarheid ≤ 0.2dB
    Kabelassemblage Vlecht/Simplex/Duplex/Fan-out Patchcord
    Werkende Temperatuur (° C) -10~ + 70
    Opslagtemperatuur (° C) -40 ~ +85
    Pakket 1unit/bag
    *All gespecificeerde de waarden zijn met schakelaars.

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)