SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

1310nm/1550nm Singlemode Blauw van Vezel het Optische Dempers LC met FTTX

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    1310nm/1550nm Singlemode Blauw van Vezel het Optische Dempers LC met FTTX

    China 1310nm/1550nm Singlemode Blauw van Vezel het Optische Dempers LC met FTTX leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen(China)
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: LC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 1-10usd/pcs
    Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
    Levertijd: in 3 dagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving

    1310nm/1550nm-Singlemode Blauw van Vezel het Optische Dempers LC met FTTX

     

     

     

    Snelle Details:

     

    Modelaantal: SM LC

     

    Kleur: Blauw

     

    Kleur: Blauw, groen, metaal

     

    Verminderingswaaier: 0-30 dB

     

    Schakelaar: FC, SC, ST, LC, MU, ENZ.

     

    Detail:

     

    Wij bieden een uitgebreide lijn van optische dempers de dubbele van de golflengte (1310/1550nm) Singlemode vezel aan. Deze veelzijdige in-line dempers zijn de perfecte oplossing voor verminderende Singlemode vezelschakelaars voor zowel laboratorium als commerciële toepassingen. Geconstrueerd van de hoogste geteste kwaliteitsmaterialen en de fabriek, biedt deze reeks de breedste serie van schakelaarstijlen en poetsmiddeltypes aan.

     

    Eigenschappen:

     

    Gebruikt om de Enige schakelaars/de verbindingen van de wijzevezel te verminderen

    Het gealigneerde ontwerp past snelle en gemakkelijke installatie aan

    De ceramische metalen kappen verstrekken nauwkeurige groepering

    De dubbele Golflengte (1310/1550nm) steun biedt multi-toepassingsflexibiliteit aan

    Verminderende materieel-ionen Gesmeerde Vezel

     

     

    Toepassing

     

    1 vezel optische communicatiesystemen.

    2 vezel optische CATV

    3 vezel optische test

     

    Specificaties:

     

    Verminderingswaarde 1dB ~ 30dB
    Werkende Golflengte 1240 ~ 1620nm (Dubbele 1310/1550nm)
    Premie
    Terugkeerverlies UPC >55dB
    APC >65dB

    Vermindering

    Nauwkeurigheid

    1 ~ 7 dB ±0.5dB
    8 ~ 12 dB ±0.7dB
    13 ~ 17 dB ±1.0dB
    18 ~ 25 dB ±1.3dB
    Maximum Optische Inputmacht 1000mW
    Polarisatie Afhankelijk Verlies ≤0.1dB
    Werkende Temperatuurwaaier -40 tot 75
    Waaier van de opslagtemperatuur -40 tot 85
    Vochtigheid 95%RH

     

     

     

    Concurrentievoordeel

    DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)