24 kern MPO/MTP 3.0mm 3M-het Flardkoord van de Kabel Optische Vezel om het Type van Vezelkabel

Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: 24 het Flardkoord van de kernenmpo/mtp Optische Vezel
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T of L/C, Western Union of Paypal
Levering vermogen: 500000PCS/Maand

Gedetailleerde informatie

Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland) Merknaam: DYS/OEM
Modelnummer: MPO/MTP Certifaction: ISO9001, ROHS
Kabeltype: Ronde vezel Return Loss: ≥ 25dB OM3; ≥ 35dB

Productomschrijving

24 kern MPO/MTP 3.0mm 3M-het Flardkoord van de Kabel Optische Vezel

 

Snelle Details

  • Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland)
  • Merknaam: DYS/OEM
  • Modelaantal: MPO/MTP
  • Certifaction: ISO9001, ROHS
  • Kabeltype: Ronde vezel
  • Schakelaar-type: Hoge connectiviteit MPO, de schakelaar van de unilaars lc
  • Schakelaarinterface: MPO-interface-eisen: IEC61754-4.20 en iec61754-7
  • Het oppoetsen Kwaliteit: Opgepoetste Beëindigen-gezicht kwaliteit: Iec61300-3-35
  • Toevoegingsverlies:: ≤ 0.5dB OM3/≤ 0.6dB SM OS2
  • Terugkeerverlies:: ≥ 25dB OM3; ≥ 35dB
  • Schakelaartype: norm, Elite

Verpakking & Levering

Verpakkingsdetails: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
Leveringsdetail: In 3 dagen

 

 

Toepassingen

 

Prestaties van Assemblage MTP/MPO-Beëindiging:

 

Type/Prestaties Singlemode (APC poetsmiddel) Multimode (PC/vlak Pools)
  Norm Elite Met beperkte verliezen Norm Elite Met beperkte verliezen
Maximumtoevoegingsverlies ≤ 0.75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
Terugkeerverlies ≥ 50dB N/A
Werkende Temperatuur -40°C aan 80°C 40°C aan 80°C
Testgolflengte 1310nm 850nm

 

24 kern MPO/MTP 3.0mm 3M-het Flardkoord van de Kabel Optische Vezel om het Type van Vezelkabel

 

Concurrentievoordeel

 

DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten, producten te winnen voerde naar Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten uit en.