SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenAssemblage van de vezel de Optische Kabel

CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS, UL

Ik ben online Chatten Nu
Certificaten
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Klantenoverzichten
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— Vicky Bailey

Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

—— Lewis Farmborough

CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS, UL

China CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS, UL leverancier
CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS, UL leverancier CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS, UL leverancier CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS, UL leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: OPENLUCHT HET FLARDkoord VAN CPRI

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland) Merknaam: DYS/OEM
Modelnummer: CPRI-flardkoord Inserionverlies: IL<0.2dB
Type connector: CPRI, LC Type vezel: OS2, OM1, OM2, OM3
De grootte van het kabeljasje: 7.0mm, 4.5mm Werkende Temperaturen: -40 tot +85 graad
Certifaction: RoHS, ISO9001

 

CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS, UL

 

1. Eigenschap:CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS, UL

     1> FTTA, het basisstation van WiMax, de openluchttoepassing van CATV;

     2> facultatieve Diameter: 4.8mm, 7.0mm of Aangepast;

     3> facultatief Jasje: Gepantserd of niet Gepantserde LSZH, PE.;

     De Waterdichte bescherming van 4> IP67;

                                           

   

 

CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS, UL

 

 

 

      2. Het trekken:  

       

 

PUNT

Beschrijving

Q'TY

 

1

2Core binnen/Openluchtvezelskabel

      1 PCs

 

2

Breek Uitrustingen uit

2 PCs

 

3

3.0mm Gepantserde Buis

4 PCs

 

4

LC laars

4 PCs

 

5

LC duplexklemmen

2 PCs

 
 

6

Duplex de schakelaarblauw van LC/UPC SM

2 PCs

 

                       

      3. Assemblageprestaties:

 

Punt

Gegevens

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

Terugkeerverlies

SM/UPC≥55dB, SM/APC≥65dB, MM≥35dB

Het mechanische leven

500cycles

Het werk temperatuur

-40°C~+70°C

Opslagtemperatuur

-40°C~+70°C

Werkende temperatuur

-10°C~+50°C

Beveiligingsniveau

IP67

Trekgegevens

Trek tussen verbinding en vezel cable≥100N

Authentificatie

Kom RoHS samen

 

 

 

         4. Kabelspecificatie:

Punt

Gegevens

vezel

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Spanningslid

Aramid Kevlar, Gepantserde Buis

Max. vermindering

SM: ≤0.34dB/km bij 1310nm, ≤0.20dB/km bij 1550nm

MM.: ≤0.60dB/km bij 1300nm, ≤2.3dB/km bij 850nm

Trekweerstand (op korte termijn)

500N (geen breuk)

Verbrijzelingsweerstand (op korte termijn/op lange termijn)

1000N/100mm

het versterken van het ophouden

CEI 60332-3

Temperatuur

-40~+70°C

Uvioresistant

PAS

Authentificatie

Kom RoHS &UL samen

 

Contactgegevens
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. Roy Huang

Tel.: +8613590228527

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)