CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS UL Certifaction

Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: OPENLUCHT HET FLARDkoord VAN CPRI
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union

Gedetailleerde informatie

Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland) Merknaam: DYS/OEM
Modelnummer: CPRI-flardkoord Inserionverlies: IL<0.2dB
Type connector: CPRI, LC Type vezel: OS2, OM1, OM2, OM3
De grootte van het kabeljasje: 7.0mm, 4.5mm Werkende Temperaturen: -40 tot +85 graad
Certifaction: RoHS, ISO9001

Productomschrijving

 

CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS, UL

 

1. Eigenschap:CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS UL Certifaction

     1> FTTA, het basisstation van WiMax, de openluchttoepassing van CATV;

     2> facultatieve Diameter: 4.8mm, 7.0mm of Aangepast;

     3> facultatief Jasje: Gepantserd of niet Gepantserde LSZH, PE.;

     De Waterdichte bescherming van 4> IP67;

                                           

   

 

CPRI - Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van FTTA de Openlucht met RoHS UL Certifaction

 

 

 

      2. Het trekken:  

       

 

PUNT

Beschrijving

Q'TY

 

1

2Core binnen/Openluchtvezelskabel

      1 PCs

 

2

Breek Uitrustingen uit

2 PCs

 

3

3.0mm Gepantserde Buis

4 PCs

 

4

LC laars

4 PCs

 

5

LC duplexklemmen

2 PCs

 
 

6

Duplex de schakelaarblauw van LC/UPC SM

2 PCs

 

                       

      3. Assemblageprestaties:

 

Punt

Gegevens

Toevoegingsverlies

≤0.2dB

Terugkeerverlies

SM/UPC≥55dB, SM/APC≥65dB, MM≥35dB

Het mechanische leven

500cycles

Het werk temperatuur

-40°C~+70°C

Opslagtemperatuur

-40°C~+70°C

Werkende temperatuur

-10°C~+50°C

Beveiligingsniveau

IP67

Trekgegevens

Trek tussen verbinding en vezel cable≥100N

Authentificatie

Kom RoHS samen

 

 

 

         4. Kabelspecificatie:

Punt

Gegevens

vezel

OS2, OM1, OM2, OM3, OM4

Spanningslid

Aramid Kevlar, Gepantserde Buis

Max. vermindering

SM: ≤0.34dB/km bij 1310nm, ≤0.20dB/km bij 1550nm

MM.: ≤0.60dB/km bij 1300nm, ≤2.3dB/km bij 850nm

Trekweerstand (op korte termijn)

500N (geen breuk)

Verbrijzelingsweerstand (op korte termijn/op lange termijn)

1000N/100mm

het versterken van het ophouden

CEI 60332-3

Temperatuur

-40~+70°C

Uvioresistant

PAS

Authentificatie

Kom RoHS &UL samen