SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezel Splitter

De Vezel Optische Splitser 2x32 van DYSFO FTTH - SC/APC-Koppelingsplc het Ultraverlies van de Beëindigentoevoeging

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    De Vezel Optische Splitser 2x32 van DYSFO FTTH - SC/APC-Koppelingsplc het Ultraverlies van de Beëindigentoevoeging

    China De Vezel Optische Splitser 2x32 van DYSFO FTTH - SC/APC-Koppelingsplc het Ultraverlies van de Beëindigentoevoeging leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: PLC VAN 1*16 SC/APC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10
    Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
    Levertijd: in 3 dagen
    Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving
    Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland) Merknaam: DYSFO
    Modelnummer: PLC-1x16 Naam van het product: Fiber Optic PLC Splitter
    Terugkeerverlies (dB): ≥60 Splitter-Type: het type van staalbuis de doos van /ABS
    Vezeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Kabellengte van Blockless-Splitser: 1m, 1.5m, kan worden aangepast

    DYS-Vezel wordt de Optische PLC (vlaklightwavekring) splitser vervaardigd door technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider te gebruiken. Het kenmerkt brede werkende golflengtewaaier, goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit, hoge betrouwbaarheid en kleine grootte, en in PON-netwerken wijd gebruikt om optisch signaalenergiebeheer te realiseren. Wij verstrekken een gehele reeks van 1 x N en 2 splitsers van x N die voor specifieke toepassingen wordt gemaakt. Alle producten voldoen de betrouwbaarheids aan vereisten van Telcordia 1209 en 1221 en door TLC voor het vereiste van de netwerkontwikkeling verklaard.

     

    Eigenschap
    Het verlies van de ultra-Beëindigentoevoeging en bijbehorend verlies van polarisatie
    Goede spectrale uniformiteit
    Brede golflengtebandbreedte
    Brede waaier van werkomgeving
    Hoge betrouwbaarheid
    Klein

    Toepassing
    FTTX-Systemen
    GEPON-Netwerken
    CATV
    Optisch Signaaldistributie

     

     

    Technische Beschrijving

    Parameter voor PLC Splitser
    Parameter 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
    Verminderingswaarde (dB) ≤3.7 ≤7.5 ≤11 ≤14.5 ≤18 ≤22
    Verliesuniformiteit (dB) ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.4 ≤1.9 ≤2.5
    Terugkeerverlies (dB) APC ≥60
    UPC ≥60
    PDL (dB) ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
    Gerichtheid (dB) ≥55 ≥55 ≥55 ≥55 ≥55 ≥55
    Werkende Temperatuur (oC) -40~85
    Opslagtemperatuur (oC) -40~85
    Werkende Bandbreedte (NM) ±40
    Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
     

     

     

    Concurrentievoordeel

    DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; En de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)