SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel patchkabel

Vezel Optische Kabel om FTTH-de Vlecht van de Dalingskabel SC/APC

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Vezel Optische Kabel om FTTH-de Vlecht van de Dalingskabel SC/APC

    China Vezel Optische Kabel om FTTH-de Vlecht van de Dalingskabel SC/APC leverancier
    Vezel Optische Kabel om FTTH-de Vlecht van de Dalingskabel SC/APC leverancier Vezel Optische Kabel om FTTH-de Vlecht van de Dalingskabel SC/APC leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: SC/APC vlecht

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 1-10usd/pcs
    Verpakking Details: Individuele doos of volgens customer' s verzoek
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving

    Vezel Optische Kabel om FTTH-de Vlecht van de Dalingskabel SC/APC

     

     

    Snelle Details

    • Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland)
    • Merknaam: DYS/OEM
    • Modelaantal: SC/APC vlecht
    • Inserionverlies: <0>
    • Terugkeerverlies: >65db
    • Certifaction: ISO9001, ROHS
    • Kabeltype: VLAKKE DE DALINGSkabel VAN FTTH
    • Jasjekleur: Zwart

    Verpakking & Levering

    Verpakkingsdetails: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
     

    Vezel Optische Kabel om FTTH-de Vlecht van de Dalingskabel SC/APC

     

    Beschrijving:

    Met stijgende populariteit en bevordering van FTTH-bouw, bouwt de dalingskabel op G657A1 voort, A2-begint de vezelkern wijd gebruikt in gang, huishoudenenvirment.

     

    Advertentie één die vezel optische kabel, dalingskabel ingaan is geschikt voor applicatin van openlucht aan binnenverbinding en termianl installtin vereisend het kleinere kabel buigen.

     

    Volgens de manier van kabelinstallatie, konden wij fabrieks preterminate schakelaars in één eind of beide einden op dalingskabel, in vergelijking met snelle schakelaar, het flardkoord van de dalingskabel hebben hogere stablility en levensduur.

     

    Deze kabel vervangt de standaardkoperdraad van lokale Telco aangezien het kan de hoge snelheids breedbanddiensten vervoeren die stem, gegevens en video, en looppas integreren rechtstreeks aan de kabeldoos bij het huis of de bouw.

     

    Vezel Optische Kabel om FTTH-de Vlecht van de Dalingskabel SC/APC

    Eigenschappen

     

    1.Two de parallelle vezel versterkte plastiek aangezien het sterktelid goede prestaties van verbrijzelingsweerstand verzekert om de vezel te beschermen.
     
    2.Environmental beschermings Lage rook, nul halogeen en vlam - vertragersschede.
     
    3. Enige staaldraad als extra sterktelid die goede prestaties van treksterkte verzekeren en zelfstandig.
     
    4.Simple structuur, lichtgewicht.

     

     

    Toepassingen

    Gebruik in de vezel aan de huisprojecten

    Geschikt om in huizen en bureaus worden gebruikt

    Ideaal aan gebruik voor directe installatie in de huizen

     

    Concurrentievoordeel

    DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)