SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenAssemblage van de vezel de Optische Kabel

H Schakelaar 1 kabel die van de vezel de enige wijze met Corning OptiTap aanpast verhardde Schakelaars

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    H Schakelaar 1 kabel die van de vezel de enige wijze met Corning OptiTap aanpast verhardde Schakelaars

    China H Schakelaar 1 kabel die van de vezel de enige wijze met Corning OptiTap aanpast verhardde Schakelaars leverancier
    H Schakelaar 1 kabel die van de vezel de enige wijze met Corning OptiTap aanpast verhardde Schakelaars leverancier H Schakelaar 1 kabel die van de vezel de enige wijze met Corning OptiTap aanpast verhardde Schakelaars leverancier H Schakelaar 1 kabel die van de vezel de enige wijze met Corning OptiTap aanpast verhardde Schakelaars leverancier H Schakelaar 1 kabel die van de vezel de enige wijze met Corning OptiTap aanpast verhardde Schakelaars leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: OptiTap

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 1-10usd/pcs
    Verpakking Details: Individuele doos of volgens customer' s verzoek
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving
    Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland) Merknaam: DYS/OEM
    Modelnummer: de waterdichte schakelaar van Corning optitap Naam van het product: de waterdichte schakelaar van Corning optitap
    Schakelaarb: OptiTap Schakelaar een Type: SC/APC
    Type vezel: Singlemode verlies terug: >65dB
    kleur: geel Vezelmerk: Corning, YOFC, OFS
    Toevoegingsverlies: 0.2dB

    SupplyAbility: 20000 Stuk/Stukken per Week
    Verpakking & Levering

    Verpakkingsdetails: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant

    Haven: Shenzhen

    Levertijd: 3-5 dagen

     

    H Schakelaar 1 kabel die van de vezel de enige wijze met de Verharde Schakelaars van Corning aanpassen OptiTap

     

    Productomschrijving

    H de schakelaarassemblage verstrekt een robuuste en verzegelde verbindingsoplossing voor vezel aan de connectiviteit van huis(ftth).

    Het h-schakelaareind neemt een SC/APC-type verbinding die binnen een slanke, verzegelde, ingepaste polymeerhuisvesting gemakkelijke verbinding toestaan op aan of een multi receptecal haven eind of in-line uitbreiding.

    De SC/APC-schakelaars koppelen aan een standaardadapter die een gemeenschappelijke interface verstrekken voor FTTX-toepassingen

     

    Eigenschappen

    Verstrekt superieure weerbestendigheid voor FTTA en andere openluchttoepassingen.

    Verzekert functionaliteit in ruwe weermilieu's

    Kan zijn installeert zonder het speciale bewerken

    Ingepaste stijlkoppeling

    Biedt krommingsbescherming voor installatie en gebruik op lange termijn

    Staat flexibiliteit toe om fabriek geëindigde assemblage te gebruiken of pre-geëindigd of gebied geïnstalleerde assemblage

    Geschikt voor FTTA en openluchttemperatuuruitersten

     

     

     

    Concurrentievoordeel

    DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)