Hoog Geel Singlemode het Flardkoord van de de Kleuren Sc-LC Optische Vezel van het Terugkeerverlies

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: SC/UPC-LC/UPC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 eenheid / eenheden
Verpakking Details: 1pcs in 1packing
Levertijd: 1-3 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500000PCS/Maand

Productomschrijving

Hoog Geel Singlemode het Flardkoord van de de Kleuren Sc-LC Optische Vezel van het Terugkeerverlies

Snelle Details:                                                                                                               

  • Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland)
  • Merknaam: DYS/OEM
  • Modelaantal: Sc-LC
  • Vezeltype: SM
  • Inserionverlies: <0>
  • Terugkeerverlies: >45db
  • Kleur: Geel
  • Lengte: Pas aan
  • Certifaction: ISO9001, ROHS

 
Toepassingen:                                                                                                                
 
1.Access netwerk
 
2.Telecom/CATV systemen
 
3.FTTX/FTTH/FTTA
 
 
Specificaties:                                                                                                            
 

Parameters

De standaardassemblage van de Vezelkabel

Vezeltype

SM (G.652/G.657A)

MM. (OM1/OM2/OM3)

Jasjematerialen

LSZH/OFNR/PVC

Schakelaartype

SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000

Metalen kapmaterialen

Ceramisch

Testende Golflengten

1310±30/1550±30nm

850±30/1300±30nm

Toevoeging Losss (dB)
TIA/EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC/UPC/APC)

≤ 0.3dB
(PC/UPC)

Terugkeerverlies (dB)
TIA/EIA-455-107

≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)

≥35dB (PC/UPC)

Ruilbaarheid

≤ 0.2dB

Kabelassemblage

Vlecht/Simplex/Duplex/Fan-out Patchcord

Werkende Temperatuur (° C)

-10~ + 70

Opslagtemperatuur (° C)

-40 ~ +85

Pakket

1unit/bag

 


 
Concurrentievoordeel:                                                                                               
DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; En de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.