SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenMPO/MTP

ISO9001 8 past de het Flardkabel van de Kernmpo/mtp OM4 Optische Vezel Koordlengte aan

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    ISO9001 8 past de het Flardkabel van de Kernmpo/mtp OM4 Optische Vezel Koordlengte aan

    China ISO9001 8 past de het Flardkabel van de Kernmpo/mtp OM4 Optische Vezel Koordlengte aan leverancier
    ISO9001 8 past de het Flardkabel van de Kernmpo/mtp OM4 Optische Vezel Koordlengte aan leverancier ISO9001 8 past de het Flardkabel van de Kernmpo/mtp OM4 Optische Vezel Koordlengte aan leverancier ISO9001 8 past de het Flardkabel van de Kernmpo/mtp OM4 Optische Vezel Koordlengte aan leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: de Vezel Optische MPO van 8Core LC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 1-10usd/pcs
    Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
    Levertijd: in 3 dagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving

    ISO9001 8 past de het flardkabel van de Kernmpo/mtp OM4 optische vezel aan

     

     

    Snelle Details

    • Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland)
    • Merknaam: DYS
    • Modelaantal: MPO
    • Aantal Leiders: ≥ 10
    • Openluchtjasjemateriaal:: LSZH, OFNP, OFNR
    • Vezeltelling:: 8/12/24/36/48/72/96/144
    • Etikettering:: De norm of past aan
    • Doorbraaklengte First&Second (duim):: 12-99 (36“ zijn typisch)
    • Beëindiging:: EERSTE BEËINDIGEN (MPO/MTP) TWEEDE BEËINDIGEN (MPO/MTP/FC/SC/LC/ST.)
    • Kabellengte:: 1-999
    • Vezeltype:: OS2/OM1/OM2/OM3/OM4

    Details:

    Het gezicht van het schakelaarbeëindigen: MPO-de meetkundevereisten van het eindgezicht: En50377-15-1

    Het oppoetsen Kwaliteit:: Opgepoetste Beëindigen-gezicht kwaliteit: Iec61300-3-35

    Onze MPO-flardkabels worden ontworpen voor datacentrumoplossingen ondersteunend de topologieën zoals 10
    Gigabit Ethernet, Vezelkanaal of Infiniband - zoals die in datacentrumnormen en50173-5 wordt gespecificeerd en
    ISO/IEC 24764.

     

    Prestaties van Assemblage MTP/MPO-Beëindiging:

    Type/Prestaties Singlemode (APC poetsmiddel) Multimode (PC/vlak Pools)
      Norm Elite Met beperkte verliezen Norm Elite Met beperkte verliezen
    Maximumtoevoegingsverlies ≤ 0.75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
    Terugkeerverlies ≥ 50dB N/A
    Werkende Temperatuur -40°C aan 80°C 40°C aan 80°C
    Testgolflengte 1310nm 850nm

     

    ISO9001 8 past de het Flardkabel van de Kernmpo/mtp OM4 Optische Vezel Koordlengte aan

     

    Concurrentievoordeel

    DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten, producten te winnen voerde naar Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten uit en.

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)