SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

LC duplex Stabiele Vezel Optische Demper voor Optische Test, hoge prestaties

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    LC duplex Stabiele Vezel Optische Demper voor Optische Test, hoge prestaties

    China LC duplex Stabiele Vezel Optische Demper voor Optische Test, hoge prestaties leverancier
    LC duplex Stabiele Vezel Optische Demper voor Optische Test, hoge prestaties leverancier LC duplex Stabiele Vezel Optische Demper voor Optische Test, hoge prestaties leverancier LC duplex Stabiele Vezel Optische Demper voor Optische Test, hoge prestaties leverancier LC duplex Stabiele Vezel Optische Demper voor Optische Test, hoge prestaties leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen(China)
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: LC Fiber Optic Attenuator

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 1-10usd/pcs
    Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving

     

    LC duplex Stabiele Vezel Optische Demper voor Optische Test, hoge prestaties

     

     

     

     

    Snelle Details:

     

    Modelaantal: LC

     

    Kleur: Blauw, groen, metaal

     

    Modelnaam: Adaptertype, Plgu-Type

     

    Verminderingswaaier: 0-30 dB

     

    Het oppoetsen: PC/UPC/APC

     

    Specificaties

     

    1.Stable prestaties;
    2. Laag - verminderingsfout, hoog terugkeerverlies;
    3.Bellcore standare
    4, gemakkelijk aan operat

     

    Eigenschappen

     

    1) Hoge precisie.

    2) Goede stabiliteit.

    3) Kleine grootte en massa.

    4) Gemakkelijk te werken.

    5) GebaseerdopIEC/Telcordia-GetesteKlok gr.-326-Kern.

    6) Facultatieve adapter: SM/MM, Simplex/Duplex

    7) 100% Optische test (Toevoegingsverlies ≤0.20dB)

     

    Toepassing

     

    1 vezel optische communicatiesystemen.

    2 vezel optische CATV

    3 vezel optische test

     

    Specificatie

     

    Parameter Waarde Eenheid
    Werkende Golflengte 1310/1550 ± 10 NM
    Tolerantie voor 1~5 dB Vermindering ± 0.5 dB
    Tolerantie voor 6~30 dB Vermindering ± 10 %
    Terugkeerverlies > 50 dB
    Werkende Temperatuur -40 tot +75 C
    Polarisatie Afhankelijk Verlies < 0=""> dB
    Het koppelen Duurzaamheid >1000 cyclus

     

    LC duplex Stabiele Vezel Optische Demper voor Optische Test, hoge prestaties

     

    Concurrentievoordeel

     

    DYS dwingen het de kwaliteitsbewakingssysteem van ISO9001, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten, producten te winnen voerde naar Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten uit en.

     

    Certificaat van kwalificatie

    LC duplex Stabiele Vezel Optische Demper voor Optische Test, hoge prestaties

     

    Ons Team

    LC duplex Stabiele Vezel Optische Demper voor Optische Test, hoge prestaties

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)