Van MPO ODVA LC van Sc Optische IP65 Hoge de Grootteprecisie van de de Adaptervezel voor CATV-Systeem

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen(China)
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: Van Sc (LC, MPO) Odva de Adapter
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Individuele doos of volgens customer' s verzoek
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T of L/C, Western Union of Paypal
Levering vermogen: 500000PCS/Maand

Gedetailleerde informatie

Modelleer nr.:: ODVA-adapter Type:: glasvezel-adapter
Telegraferende Apparaten:: ODF Certificatie:: ISO
Condition:: New Specificatie:: IP65
Transport Package:: Standard Carton Toepassing: CATV-systeem

Productomschrijving

SC/UPC duplexadapter, optische vezeladapter

 

Inleiding

 

De adapters van de vezelkoppeling laten u kabels samen combineren om uw vezelnetwerk uit te breiden en zijn signaal te versterken.
Wij produceren multimode en singlemode koppelingen. Multimode koppelingen worden gebruikt voor grote gegevensoverdrachten bij kortere afstanden. Singlemode koppelingen worden gebruikt voor langere afstanden waar minder gegeven wordt overgebracht. Singlemode koppelingen worden typisch gekozen voor voorzien van een netwerkmateriaal in verschillende bureaus en aan netwerkapparatuur binnen dezelfde backbone van het gegevenscentrum gebruikt

DYS-van de de adaptervezel van de VEZEL diversfied de OPTISCHE Vezel optische optische adapter pdoduce soorten het adaptersincluding FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, fc-ST, Sc-ST, lc-FC, lc-Sc enz. De integratiebouw van schakelaar, goed en laag toevoegingsverlies en hoge returnloss kan satify de nauwkeurige vereisten van snel, lastingand stabiele verbinding in verschillende milieu's!

 

Toepassing

 

CATV-Systeem

Telecommunicaties

Optische Netwerken

Het testen/Metingsinstrumenten

Vezel aan het Huis

 

Eigenschap:

 

Hoge grootteprecisie;

Goede herhaalbaarheid;

Goede wisselvalligheid;

Goede temperatuurstabilisatie. Hoge wearable.
Van MPO ODVA LC van Sc Optische IP65 Hoge de Grootteprecisie van de de Adaptervezel voor CATV-Systeem

Concurrentievoordeel

 

DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

 

Waarom ons kies:

 

1. Concurrerende prijs
2. Snelle levering
3. Vrije verstrekte steekproef
4. Oude garantie
5. Betrouwbare kwaliteit, OEM beschikbare de dienst
6. Professionele product en technische ondersteuning
7. Snel antwoord voor om het even welk vraag of onderzoek
8. De dienst op de toegevoegde waarde: behalve goede producten, kunnen wij de goede diensten op logistische en andere hulp verlenen u kunt wensen