SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapter

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    LC/UPC SM SX Ceramische Plastic Vezel Optische Adapter, Hign-de Precisie van Bezinningslosssize

    China LC/UPC SM SX Ceramische Plastic Vezel Optische Adapter, Hign-de Precisie van Bezinningslosssize leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: LC/UPC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10
    Prijs: 1US
    Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
    Levertijd: in 3 dagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving
    Modelaantal:: LC Inserionverlies: <0>
    Type vezel: SM

    LC/UPC SM SX Ceramische Plastic Vezel Optische Adapter, Hign-de Precisie van Bezinningslosssize

     

     

     

    Snel Detail:

    Modelaantal: LC

    Inserionverlies:<>

    Vezeltype: SM

    Werkende Temperaturen: -40 tot +85 graad

     

    Specificatie

    DYS-van de de adaptervezel van de VEZEL diversfied de OPTISCHE Vezel optische optische adapter pdoduce soorten het adaptersincluding FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, fc-ST, Sc-ST, lc-FC, lc-Sc enz. De integratiebouw van schakelaar, goed en laag toevoegingsverlies en hoge returnloss kan satify de nauwkeurige vereisten van snel, lastingand stabiele verbinding in verschillende milieu's!

     

    Toepassing

    • CATV-Systeem
    • Telecommunicaties
    • Optische Netwerken
    • Het testen/Metingsinstrumenten
    • Vezel aan het Huis

     

    Eigenschap:

    • hoge grootteprecisie;
    • Goede herhaalbaarheid;
    • Goede wisselvalligheid;
    • Goede temperatuurstabilisatie.
    • Hoge wearable.

     

     

    Bril van de vezel de Optische Adapter:

    Parameter
    Eenheid
    LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, FC-LC, FC-MU
    MTRJ
    E2000
    SM
    MM.
    SM
    MM.
    SM
    PC

     

    UPC
    APC
    PC
    PC
    UPC
    PC
    PC
    APC
    (Typisch) toevoegingsverlies
    dB
    ≤0.3
    ≤0.2
    ≤0.3
    ≤0.2
    ≤0.3
    ≤0.2
    ≤0.2
    ≤0.3
    ≤0.3
    Terugkeerverlies
    dB
    ≥45
    ≥50
    ≥60
    ≥30
    ≥45
    ≥50
    ≥35
    ≥55
    ≥75
    Ruilbaarheid
    dB
    ≤0.2
    ≤0.2
    ≤0.2
    Herhaalbaarheid
    dB
    ≤0.2
    ≤0.2
    ≤0.2
    Duurzaamheid
    Tijd
    >1000
    >1000
    >1000
    Werkende Temperatuur
    °C
    -40~75
    -40~75
    -40~75
    Opslagtemperatuur
    °C
    -45~85
    -45~85
    -45~85

    LC/UPC SM SX Ceramische Plastic Vezel Optische Adapter, Hign-de Precisie van Bezinningslosssize

    Concurrentievoordeel

    DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)