SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenMPO/MTP

Lange de Boomstamkabel OM4 50/125um van Mpo van de Metersvezel Optische met Aangepaste Grootte

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Lange de Boomstamkabel OM4 50/125um van Mpo van de Metersvezel Optische met Aangepaste Grootte

    China Lange de Boomstamkabel OM4 50/125um van Mpo van de Metersvezel Optische met Aangepaste Grootte leverancier
    Lange de Boomstamkabel OM4 50/125um van Mpo van de Metersvezel Optische met Aangepaste Grootte leverancier Lange de Boomstamkabel OM4 50/125um van Mpo van de Metersvezel Optische met Aangepaste Grootte leverancier Lange de Boomstamkabel OM4 50/125um van Mpo van de Metersvezel Optische met Aangepaste Grootte leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: MPO/MPT

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 1-10usd/pcs
    Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
    Levertijd: in 3 dagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving
    Plaats van Oorsprong:: Guangdong, China (vasteland) Merknaam:: DYS
    Certificatie:: ISO9001: 2008 schakelaar:: MPO/LC/SC/FT

    De lange van de mpoboomstam van de metersvezel optische kabel OM4 aangepaste 50/125um

     

     

     

    Snelle Details

    • Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland)
    • Merknaam: DYS
    • Modelaantal: Het Koord van het vezelflard
    • Naam: vlecht
    • Certificatie: ISO9001: 2008
    • Vezeltype: G652D
    • Kleur: wit of aangepast
    • Materiaal: LSZH, PVC
    • Schakelaar: MPO/LC/SC/FT

    Wij leveren de vezel optische kabels van MTP en MPO-. Deze zijn beschikbaar in wijfje aan wijfje of een mannetje aan mannetje en mannetje aan vrouwelijke configuraties. De mannelijke versie heeft MTP-spelden. Deze kunnen met 12 vezelmtp schakelaars, 24 Vezelmtp schakelaars, 48 variaties van de Vezelmtp schakelaar worden gemaakt. Vele extra opties en combinaties zijn beschikbaar. Alle multivezel optische kabels zijn klantgericht.

     

    Snelle Details:

    Het gezicht van het schakelaarbeëindigen: MTP-de meetkundevereisten van het eindgezicht: En50377-15-1

    Het oppoetsen Kwaliteit:: Opgepoetste Beëindigen-gezicht kwaliteit: Iec61300-3-35

    Onze MTP-flardkabels worden ontworpen voor datacentrumoplossingen ondersteunend de topologieën zoals 10
    Gigabit Ethernet, Vezelkanaal of Infiniband - zoals die in datacentrumnormen en50173-5 wordt gespecificeerd en
    ISO/IEC 24764.

     

    Specificaties

     

    Prestaties van Assemblage MTP/MPO-Beëindiging:

    Type/Prestaties Singlemode (APC poetsmiddel) Multimode (PC/vlak Pools)
      Norm Elite Met beperkte verliezen Norm Elite Met beperkte verliezen
    Maximumtoevoegingsverlies 0.75dB 0.35dB 0.60dB 0.35dB
    Terugkeerverlies 50dB N/A
    Werkende Temperatuur -40°C aan 80°C 40°C aan 80°C
    Testgolflengte 1310nm 850nm

     

    Onze voordeel en speciale diensten:

     

    1.With ons eigen R&D, meer voltooide productielijnen, geavanceerde productie & het testen materiaal, ervaren personeel, zijn wij zeker om te verstrekken u kwaliteit en de dienst met concurrerende prijs en punctuele levering tevredenstelde.

     

    2.Rich ervaringen in OEM&ODM, naast standaardpunten, kunnen wij u helpen unieke nieuwe producten ontwerpen en in productie zetten. Wij geven om innovatie en zouden voor u willen veranderen en met u groeien.

     

    3.Prompt antwoord voor om het even welke vraag of onderzoek binnen 3 uren

     

    4.Using ERP Systerm om ervoor te zorgen dat elke verbinding correct is.

    Lange de Boomstamkabel OM4 50/125um van Mpo van de Metersvezel Optische met Aangepaste Grootte

    Lange de Boomstamkabel OM4 50/125um van Mpo van de Metersvezel Optische met Aangepaste Grootte

     

     

     

    Concurrentievoordeel:                                                                                               

    DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)