Laag van de de Waardelc Optische Vezel van het Toevoegingsverlies het Flardkoord met het Verzoek van EUROPA ROHS

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: LC/UPC-SM-SX-Φ2-** Meter PIGTAIL
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 eenheid / eenheden
Verpakking Details: 1pcs in 1packing
Levertijd: 1-3 dagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500000PCS/Maand

Productomschrijving

Laag van de de Waardelc Optische Vezel van het Toevoegingsverlies het Flardkoord met het Verzoek van EUROPA ROHS
 

Snelle Details:                                                                                                               

  • Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland)
  • Merknaam: DYS/OEM
  • Modelaantal: Lc-LC
  • Vezeltype: SM
  • Inserionverlies: <0>
  • Terugkeerverlies: >45db
  • Kleur: Geel
  • Lengte: Pas aan
  • Certifaction: ISO9001, ROHS

 
Toepassingen:                                                                                                                
 
1.Access netwerk
 
2.Telecom/CATV systemen
 
3.FTTX/FTTH/FTTA
 
 
Specificaties:                                                                                                            
 

Parameters

De standaardassemblage van de Vezelkabel

Vezeltype

SM (G.652/G.657A)

MM. (OM1/OM2/OM3)

Jasjematerialen

LSZH/OFNR/PVC

Schakelaartype

SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/E2000

Metalen kapmaterialen

Ceramisch

Testende Golflengten

1310±30/1550±30nm

850±30/1300±30nm

Toevoeging Losss (dB)
TIA/EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC/UPC/APC)

≤ 0.3dB
(PC/UPC)

Terugkeerverlies (dB)
TIA/EIA-455-107

≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)

≥35dB (PC/UPC)

Ruilbaarheid

≤ 0.2dB

Kabelassemblage

Vlecht/Simplex/Duplex/Fan-out Patchcord

Werkende Temperatuur (° C)

-10~ + 70

Opslagtemperatuur (° C)

-40 ~ +85

Pakket

1unit/bag

 

 
 Laag van de de Waardelc Optische Vezel van het Toevoegingsverlies het Flardkoord met het Verzoek van EUROPA ROHS
 
Concurrentievoordeel:                                                                                               
DYS dwingen het de kwaliteitsbewakingssysteem van ISO9001, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; En de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.
 
 
Certificaat van kwalificatie:                                                                                 
 
Duplex Multimode SC/UPC-Vezel Optische Adapter voor Hoge Grootteprecisie
 
 
Van de prijslijstsc van het flardkoord van het de vezel optisch flard koord Simplex Singlemode 3.0mm