Multimode 10/100/1000M Optische Vezelmedia Convertor

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen(China)
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: 10/100/1000-SM-dubbel
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 20pcs
Prijs: 1 USD
Verpakking Details: 1pcs in 1 packign of aangepast
Levertijd: 3 dagen
Betalingscondities: T/T of L/C, Western Union
Levering vermogen: 500000PCS/Maand

Gedetailleerde informatie

naam: optische vezel Media Converter Gegevensbuffer: 128Kb RAM
Connector: UTP: Rj-45 vezel: Sc, 100Mbps
UTP: Kat. 5 UTP Volledig - duplex: IEEE802.3x

Productomschrijving

Multimode 10/100/1000M Optische Vezelmedia Convertor

 

 

Snelle Details:

Merknaam: DYS

Modelaantal: Vezelconvertor

bandbreedte: 10/100M

Vochtigheid: 5%-95%

Machtsverlies: <55w>

Werkende Temperatuur: 0℃~50℃

 

Hoofdlijnen               

◆The kan de transmissie van een kanaal optische signalen door enige vezel worden voltooid. Het heeft in hoeveelheid van de transmissie van vezelgegevens met tweelingvezeltype dat wordt vergeleken verdubbeld.   

de functie van de ◆Autoonderhandeling staat UTP-haven aan auto uitgezochte 10m of 100M en Hoogtepunt toe - duplex of de Helft - duplex

◆UTP de autooversteekplaats MDI/mdi-x van havensteunen.   

◆Supporting datatransportbesturing

◆Supporting 1552 bytespakket

◆Extend vezelafstand tot 2km voor multi-mode vezel en 20120km voor single-mode vezel

de ◆Internalkring van verhinderde die donder kon schade van de convertor zeer verminderen door blikseminslaginductie wordt veroorzaakt.   

◆Supports de pas van de verbindingsfout door functie

◆Design van interne of externe voeding voor selectie door eindgebruikers

 

 

 

 

Technische Beschrijvingen

◆Operating norm:

IEEE802.3 10base-t Ethernet
IEEE802.3u 100BASE-TX/FX snel-Ethernet
IEEE802.3x

◆MAC adreslijst:  1K

◆Databuffer: 128Kb RAM

◆Connector: UTP: Rj-45, 10/100Mbps;  Vezel: Sc, 100Mbps

 

◆Cable:

UTP: Kat. 5 UTP (de maximum afstand op to100m)

(Singlemode) vezel: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (de maximum afstand tot 90km)

◆ Datatransportbesturing  

Volledig - duplex: IEEE802.3x

HalfDuplex: tegendruk

◆LED: Macht, FX 100, FX-Verbinding/Akte, TX 100, TX FDX, TX-Verbinding/Akte.

◆Power: Input: AC 110~265V of gelijkstroom: - 36V~-72V

        Output: Gelijkstroom 12-24V 1A    

◆Conversionwijze: Middelgrote omzetting

◆MTBF: 80, 000 uren

◆Ambient temperatuur: 0 ~+50℃

◆Storagetemperatuur: - 20 ~+70℃

◆Humidity: 5% ~95%

◆Dimensions:

Externe macht: 26 (hoogte) x 70 (breedte) x 94 (lengte) mm

Interne macht: 30 (hoogte) x 110 (breedte) x 140 (lengte) mm

Multimode 10/100/1000M Optische Vezelmedia Convertor

 

 

Concurrentievoordeel

 

DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten, producten te winnen voerde naar Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten uit en.