LC APC Duplex van de de Adapter Hoge Grootte van de Vezel Optische Audiokabel de Precisie Lange Levensduur

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen(China)
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: LC/APC duplexadapter
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: 1-10usd/pcs
Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: L / C, T / T
Levering vermogen: 500000PCS/Maand

Productomschrijving

APC van de optische vezeladapter LC duplex zonder van een flens voorzien adapterlc adapter

 

Verpakking & Levering

Verpakkingsdetails: Plastic vakje of volgens het verzoek van de klant
Leveringsdetail: 3~4 dagen
 

LC/APC duplexadapter, optische vezeladapter

 

De adapters van de vezelkoppeling laten u kabels samen combineren om uw vezelnetwerk uit te breiden en zijn signaal te versterken.
Wij produceren multimode en singlemode koppelingen. Multimode koppelingen worden gebruikt voor grote gegevensoverdrachten bij kortere afstanden. Singlemode koppelingen worden gebruikt voor langere afstanden waar minder gegeven wordt overgebracht. Singlemode koppelingen worden typisch gekozen voor voorzien van een netwerkmateriaal in verschillende bureaus en aan netwerkapparatuur binnen dezelfde backbone van het gegevenscentrum gebruikt

 

DYS-van de de adaptervezel van de VEZEL diversfied de OPTISCHE Vezel optische optische adapter pdoduce soorten het adaptersincluding FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, fc-ST, Sc-ST, lc-FC, lc-Sc enz. De integratiebouw van schakelaar, goed en laag toevoegingsverlies en hoge returnloss kan satify de nauwkeurige vereisten van snel, lastingand stabiele verbinding in verschillende milieu's!

 

LC APC Duplex van de de Adapter Hoge Grootte van de Vezel Optische Audiokabel de Precisie Lange LevensduurLC APC Duplex van de de Adapter Hoge Grootte van de Vezel Optische Audiokabel de Precisie Lange LevensduurLC APC Duplex van de de Adapter Hoge Grootte van de Vezel Optische Audiokabel de Precisie Lange Levensduur

Toepassing

 

CATV-Systeem

Telecommunicaties

Optische Netwerken

Het testen/Metingsinstrumenten

Vezel aan het Huis

 

Eigenschap:

Hoge grootteprecisie;

Goede herhaalbaarheid;

Goede wisselvalligheid;

Goede temperatuurstabilisatie. Hoge wearable.

 

SPECIFICATIES
Toevoegingsverlies <0>
De stop en sluit kracht af 200-600 (g/f)
Duurzaamheid stop en sluit 1000times af
Werkende Temperatuur -40+75
 
HET OPDRACHT GEVEN VAN TOT OPTIES
Huisvestingsmateriaal Kokermateriaal Kanaal Toepassing
Vernikkeld messing Zirconiumdioxyde Simplex LC/UPC, LC/APC
  koper duplex LC/UPC, LC/APC

 

 

Concurrentievoordeel

DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.