SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel transceiver

RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km

Ik ben online Chatten Nu
Certificaten
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Klantenoverzichten
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— Vicky Bailey

Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

—— Lewis Farmborough

RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km

China RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km leverancier
RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km leverancier RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km leverancier RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km leverancier RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km leverancier RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: SFP+ BIDI, 10G SFP+, 40km
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving

              RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km Bereik

                                           1270/1330nm NM TX/1330/1270 RX

 

PRODUCTeigenschappen

●Supports 9.95Gb/s aan 10.3Gb/s-datasnelheden

●Simplex LC-Schakelaar Tweerichtingssfp+ Optische Zendontvanger 

●Digital Kenmerkende Volgzame sff-8472

●Hot pluggable

●1: 1270nm DFB Laserzender, 1330nm ontvanger

2:1330nm DFB Laserzender, 1270nm ontvanger

● Tot 40km op 9/125um SMF

●SFP+ Volgzaam MSA sff-8431

●Operating gevaltemperatuur: 0 tot 70 °C

 

 

 

TOEPASSINGEN

●10GBASE-ER bij 10.3125Gbps

●10GBASE-EW bij 9.953Gbps  

●Other optische verbindingen

 

  

FUNCTIONEEL DIAGRAM

RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km

ABSOLUTE MAXIMUMclassificaties

Parameter

Symbool

Min.

Max.

Eenheid

Nota

Leveringsvoltage

Vcc

-0.5

4.0

V

 

Opslagtemperatuur

 

-40

85

°C

 

Relatieve Vochtigheid

 

 

85

%

 

 

Nota: De spanning meer dan de maximum absolute classificaties kan permanente schade aan de module veroorzaken

 

GERERAL WERKENDE KENMERKEN

Parameter

Symbool

Min.

Type

Max.

Eenheid

Nota

Datasnelheid

    Ethernet

 

 

10.3125

 

Gb/s

 

    Vezelkanaal

 

 

10.518

 

 

Leveringsvoltage

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

 

Vcc

 

 

 

V

 

Leveringsstroom

Icc5

 

 

 

mA

 

Icc3

 

 

400

mA

 

Werkende Gevaltemperaturen.

Tc

0

 

70

°C

 

 

 

 

ELEKTRO INPUT-OUTPUT KENMERKEN

Zender

Parameter

Symbool

Min.

Type

Max.

Eenheid

Nota

Diff. de schommeling van het inputvoltage

 

120

 

820

mVpp

1

Tx maakt input onbruikbaar

H

VIH

2.0

 

Vcc+0.3

V

 

L

VIL

0

 

0.8

De output van de Txfout

H

VOH

2.0

 

Vcc+0.3

V

2

L

Volume

0

 

0.8

Input Diff. Impedantie

Zin

 

100

 

Ω

 

 

Ontvanger

Parameter

Symbool

Min.

Type

Max.

Eenheid

Nota

Diff. de schommeling van het outputvoltage

 

340

650

800

mVpp

3

Rxlos Output

H

VOH

2.0

 

Vcc+0.3

V

2

L

Volume

0

 

0.8

 

 

Nota 1) TD+ /are intern AC aan differentiële beëindiging 100Ω binnen de module wordt gekoppeld die.

Nota 2) De Txfout en Rx LOS zijn open collectoroutput, die met 4.7k aan weerstanden 10kΩ op de gastheerraad zou moeten worden uitgetrokken. Trek voltage tussen 2.0V en Vcc+0.3V uit.

Nota 3) RD+/- de output is intern gekoppeld AC, en zou met 100Ω (verschil) bij de gebruiker SERDES moeten worden geëindigd.

 

OPTISCHE KENMERKEN

Zender

Parameter

Symbool

Min.

Type

Max.

Eenheid

Nota

Werkende Golflengte

 

1260

1270

1280

NM

 

1320

1330

1340

Ave. (Toegelaten) outputmacht

Po

0

 

4

dBm

1

Uitstervenverhouding

ER

5

 

 

dB

1

RMS spectrale breedte

Δλ

 

 

1

NM

 

Stijgings/Daling tijd (20%~80%)

Tr/Tf

 

 

50

ps

2

Optische modulatieomvang

OMA

-6.2

 

 

dBm

 

Verspreidingssanctie

 

 

 

1

dB

 

Output Optisch Oog

Volgzaam met IEEE 0802.3ae

 

Ontvanger

Parameter

Symbool

Min.

Type

Max.

Eenheid

Nota

Werkende Golflengte

 

1320

1330

1340

NM

 

1260

1270

1280

Gevoeligheid

Psen

 

 

-15

dBm

3

Min. overbelastings

Pimax

0.5

 

 

dBm

 

LOS beweert

Pa

-30

 

 

dBm

 

LOS DE-beweert

Pd

 

 

-16

dBm

 

LOS Hysterese

Pd-pa

0.5

 

4

dB

 

 

Nota 1) Gemeten bij 10.3125b/s met31 – 1 NRZ de testpatroon van PRBS 2.

Nota 2) 20%~80%

Nota 3) Onder ER in het slechtste geval, gemeten bij 10.3125 Gb/s met31 - 1 NRZ de testpatroon van PRBS 2 voor BER < 1x10="">-12

 

SPELDdefinities EN FUNCTIES

RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km  RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km

 

Speld

Symbool

Naam/Beschrijving

1

VEET [1]

Zendergrond

 

2

Tx_FAULT [2]

Zenderfout

 

3

Tx_DIS [3]

De zender maakt onbruikbaar. Gehandicapt op hoogte of open laseroutput

 

4

SDA [2]

lijn de met 2 draden van Periodieke Interfacegegevens

5

SCL [2]

lijn de met 2 draden van de Periodieke Interfaceklok

 

6

MOD_ABS [4]

Afwezige module. Aan de grond gezet binnen de module

 

7

RS0 [5]

Het tarief selecteert 0

8

RX_LOS [2]

Verlies van Signaalaanwijzing. Logica 0 wijst op normale bedrijfsvoering

9

RS1 [5]

Het tarief selecteert 1

 

10

VERANDER van richting [1]

Ontvangersgrond

 

11

VERANDER van richting [1]

Ontvangersgrond

 

12

RD-

Ontvanger Omgekeerde GEGEVENS uit. Gekoppeld AC

 

13

RD+

Ontvangersgegevens uit. Gekoppeld AC

 

14

VERANDER van richting [1]

Ontvangersgrond

 

15

VCCR

Ontvangersvoeding

 

16

VCCT

Zendervoeding

 

17

VEET [1]

Zendergrond

 

18

TD+

Zendergegevens binnen. Gekoppeld AC

 

19

TD-

Zender Omgekeerde GEGEVENS binnen. Gekoppeld AC

 

20

VEET [1]

Zendergrond

 

 

Nota's:

[1] grond van de Modulekring is geïsoleerd van de grond van modulechassis binnen de module.

[2] .should worden uitgetrokken met 4.7k – 10k ohms op gastheerraad aan een voltage tussen 3.15Vaste 3.6V.

[3] Tx_Disable is een inputcontact met 4.7 kΩ aan 10 kΩ pullup aan VccT binnen de module.

[4] Mod_ABS wordt verbonden met VeeT of van richting verandert in de SFP+ module. De gastheer kan dit contact trekken tot Vcc_Host met een weerstand in waaier 4.7 kΩ to10 kΩ.Mod_ABS wordt beweerd „hoog“ wanneer de SFP+ module van een gastheergroef fysisch afwezig is.

[5] RS0 en RS1 zijn moduleinput en aan VeeT met > 30 weerstanden kΩ in de module laag getrokken.

 

 

 

TYPISCHE INTERFACEkring

RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km

Geadviseerde voedingfilter

RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km

 

 

Nota: De inductors met gelijkstroom-weerstand van minder dan 1Ω zouden moeten worden gebruikt om het vereiste voltage bij de SFP-inputspeld met 3.3V leveringsvoltage te handhaven. Wanneer het geadviseerde leverings filtrerende netwerk wordt gebruikt, het hete zal stoppen van de SFP-zendontvangermodule in een toevloedstroom van neen dan meer 30 mA groter dan de waarde van de regelmatige staat resulteren

 

 

PAKKETdimensies

RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km

 

HET OPDRACHT GEVEN VAN TOT INFORMATIE

 

Deelaantal

Beschrijving

Dys-sfp+-wdm-1240

SFP+ BiDi, 10.3125Gbps, 1270nm, 40km, 0~70℃, met DDM

Dys-sfp+-wdm-1330

 

SFP+ plus BiDi, 10.3125Gbps, 1330nm, 40km, 0~70℃, met DDM

 

 

 

Contactgegevens
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. Roy Huang

Tel.: +8613590228527

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)