Sc-het Verlies van de het Koord100% Toevoeging van het Vezelflard Minder van de Vezelopitc van <0.1dB Hoofd het Flardkoord OM1, OM2, OM3, OM4

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: glasvezel patchkabel
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
Levertijd: 3 dagen
Betalingscondities: T/T of L/C, Western Union
Levering vermogen: 500000PCS/Maand

Gedetailleerde informatie

Model Number:: Fiber Optic Patch Cord Schakelaartype:: SC/LC/ST/FC/E2000/MTRJ/DIN/D4
Vezeljasje: 0.9mm/2.0mm/3.0mm Vezelkern: Simplex, Duplex
verlies terug: ≥55dB (MM.) verlies invoegen: ≤0.30 dB
Jas: Stootbord (OFNR), Voltallige vergadering (OFNP), LSZH Lengte: 1m, 2m, Aangepaste 5m,
Certificering: ISO9001, ROHS Kwaliteitscontrole: 100% test alvorens te verschepen

Productomschrijving

Sc-het Verlies van de het Koord100% Toevoeging van het Vezelflard minder <0>

 

Koord van het vezel is het optische flard beschikbaar in zowel singlemode als multimode versies.

 

Zowel komt singlemode als multimode optische het flardkoord van de versiesvezel met een zirconiumdioxyde ceramische metalen kap met pre-opgepoetste PC, UPC, APC profiel en convex sferisch eind.

 

Deze beëindigen gezichtstypes toestaan voor sneller het oppoetsen, en lage achterbezinning en optisch verlies, terwijl het verzekeren van maximumherhaalbaarheid

 

TOEPASSING

 

1. Telecommunicaties

2. CATV, LAN, MENS, WAN, Test&measurement

3. De militaire industrie

4. Medisch

 

 

EIGENSCHAPPEN

 

1. Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

2. Pre-overkoepelde de oppervlakte van het metalen kapeind

3. Uitstekende mechanische duurzaamheid

4. Goed in herhaalbaarheid

5. Goed in uitwisseling

6. Groene Productie, Ce, RoHS-Norm

 

 

PRODUCTENvoordelen


1. Het materiaal van Ceramische Metalen kap: Zirconiumkwaliteit stabiel en gemakkelijk voor het oppoetsen
2. Goede leveringscapaciteit (20K-30K-stukkenschakelaars elke dag)
3. Snelle levertijd (5-7days)
4. Nageleefd aan ISO9001-kwaliteitssysteem
5. 100% die vóór verzending testen
. het 3D overgegaane testen 6 met rapport voor optie
7. Allerlei schakelaar voor optie (Sc, LC, FC, ST, MU, MTRJ, MPO/MTP, ODC, ODLC, SMA905 etc.)

 

 

Sc-het Verlies van de het Koord100% Toevoeging van het Vezelflard Minder van de Vezelopitc van <0.1dB Hoofd het Flardkoord OM1, OM2, OM3, OM4

 

PRODUCTparameters


 

Wijze Enige wijze Multimode
Pools UPC APC PC
Toevoegingsverlies ≤0.30dB ≤0.20dB ≤0.20dB
Terugkeerverlies ≥50dB ≥60dB ≥30dB
Testgolflengte 1310/1550nm 850/1310nm
Duurzaamheid (500 Matings) ≤0.2dB
Werkende Temperatuur -40℃~+60℃
Opslagtemperatuur -45℃~+85℃
Vuurvast CEI 60794-2-30
Norm-volgzaam ROHS, CEI EN GR.-326

 

Vezeltype Enige wijze: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A, G657A2 (4) 9/125-G657B3
Multimode: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5/125-OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
Vezelmerk YOFC, Corning, Sumitomo, Fujikura
Schakelaar SC/PC, SC/APC, LC/PC, LC/APC, FC/PC, FC/APC, ST/PC, E2000/PC, E2000/APC, MU/PC, MTRJ/Female, MTRJ/Male, MPO/MTP, DIN/PC, SMA/PC, D4/PC
Koordtype Simplex, Duplex
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.8mm, 3.0mmm, 4.1mm
Kabeljasje PVC, OFNR, LSZH, OFNP
lengte (M) 0.5m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, Aangepaste 100m…