SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel connectoren

De simplexschakelaars van de de Vezeloptica van Sc UPC Snelle voor Lokaal Gebiedsnetwerken

Ik ben online Chatten Nu
Certificaten
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Klantenoverzichten
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— Vicky Bailey

Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

—— Lewis Farmborough

De simplexschakelaars van de de Vezeloptica van Sc UPC Snelle voor Lokaal Gebiedsnetwerken

China De simplexschakelaars van de de Vezeloptica van Sc UPC Snelle voor Lokaal Gebiedsnetwerken leverancier

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: SC/UPC optische Vezelschakelaars

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: 1-10usd/pcs
Verpakking Details: Individuele doos of volgens customer' s verzoek
Levertijd: 3-5 werkdagen
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving

De simplexschakelaars van de de Vezeloptica van Sc UPC Snelle voor Locale area networken

 

 

 

 

 

Snel Detail:

 

Modelaantal: MM. VAN SC UPC

 

Inserionverlies: <0>

 

Terugkeerverlies: >45db

 

Vezeltype: Singlemode

 

Leveringsdetail: In 3 dagen

 

 

 

Toepassingen

 

1•CATV


2•Telecommunicatienetwerk

 

3•Optisch testmateriaal


4•Locale area networken


5•Breed gebiedsnetwerken


6•Gegevens - verwerkingsnetwerken

 

Eigenschappen


1•De lage waarde van het toevoegingsverlies


2•De hoge achterwaarde van het bezinningsverlies


3•Stabiel vermogen en hoge betrouwbaarheid


4•Samenvattingenschakelaar


5•Uitstekend mechanisch vermogen

 

6•Laarzen in een verscheidenheid van kleuren

 

 

Specificaties

 

Punt Enige Wijze Multiwijze
Toevoegingsverlies <0> <>0.3bB
Tussenvoegsel-trekkracht Test 1000 keer
Werkende Temperatuur -40°C ~ +85°C
Ceramische Metalen kapspecificatie 125.5um concentriciteitsafwijkingen: <>1um 127um concentriciteitsafwijkingen: <>3um
Geschikte Vezel 9/125um 50/125um, 62.5/125um

 

De simplexschakelaars van de de Vezeloptica van Sc UPC Snelle voor Lokaal Gebiedsnetwerken

Concurrentievoordeel

DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

 

Contactgegevens
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Contactpersoon: Mr. Roy Huang

Tel.: +8613590228527

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)