SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel connectoren

Simplex de Vezel Optische Snelle Schakelaar van Sc UPC Singlemode voor Locale area networken

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Simplex de Vezel Optische Snelle Schakelaar van Sc UPC Singlemode voor Locale area networken

    China Simplex de Vezel Optische Snelle Schakelaar van Sc UPC Singlemode voor Locale area networken leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: SC/UPC optische Vezelschakelaars

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 1-10usd/pcs
    Verpakking Details: Individuele doos of volgens customer' s verzoek
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving

    De simplexschakelaars van de de Vezeloptica van Sc UPC Snelle voor Locale area networken

     

     

     

     

     

    Snel Detail:

     

    Modelaantal: MM. VAN SC UPC

     

    Inserionverlies: <0>

     

    Terugkeerverlies: >45db

     

    Vezeltype: Singlemode

     

    Leveringsdetail: In 3 dagen

     

     

     

    Toepassingen

     

    1•CATV


    2•Telecommunicatienetwerk

     

    3•Optisch testmateriaal


    4•Locale area networken


    5•Breed gebiedsnetwerken


    6•Gegevens - verwerkingsnetwerken

     

    Eigenschappen


    1•De lage waarde van het toevoegingsverlies


    2•De hoge achterwaarde van het bezinningsverlies


    3•Stabiel vermogen en hoge betrouwbaarheid


    4•Samenvattingenschakelaar


    5•Uitstekend mechanisch vermogen

     

    6•Laarzen in een verscheidenheid van kleuren

     

     

    Specificaties

     

    Punt Enige Wijze Multiwijze
    Toevoegingsverlies <0> <>0.3bB
    Tussenvoegsel-trekkracht Test 1000 keer
    Werkende Temperatuur -40°C ~ +85°C
    Ceramische Metalen kapspecificatie 125.5um concentriciteitsafwijkingen: <>1um 127um concentriciteitsafwijkingen: <>3um
    Geschikte Vezel 9/125um 50/125um, 62.5/125um

     

    Simplex de Vezel Optische Snelle Schakelaar van Sc UPC Singlemode voor Locale area networken

    Concurrentievoordeel

    DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en.

     

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)