SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel transceiver

Single-mode Vezel Optische Zendontvanger Volgzame iec60825-1/RoHS

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Ik ben online Chatten Nu
    Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Single-mode Vezel Optische Zendontvanger Volgzame iec60825-1/RoHS

    China Single-mode Vezel Optische Zendontvanger Volgzame iec60825-1/RoHS leverancier

    Productdetails:

    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: Enkelvoudige modus Transceiver model: SFP Transceiver
    certificaat: ISO9001, ROHS Connector: LC
    Voeding: +3.3V Transmissie: tot 80Km

    Snelle Details

     

    1.Place van Oorsprong: GUA, uangdong, China (Vasteland)

    2.Brand naam: DYS

    3.Model aantal: SFP-zendontvanger

    4.manufcturer: JA

    5.Certificate: ISO9001, ROHS

    Specificaties

    1.SFP pakket met LC-schakelaar

    de Voeding van 2.Single +3.3V

    3. tot 80Km transmissie met single-mode vezel

     

     

    Feture

     

    1.SFP pakket met LC-schakelaar


    de Voeding van 2.Single +3.3V


    3. tot 80Km transmissie met single-mode vezel


    4.Compliant de gr.-468-KERN met van Telcordia (Bellcore)


    5.Eye veiligheid die wordt ontworpen om Laser Class1 te ontmoeten, Volgzaam met iec60825-1


    6.RoHS volgzame Beschikbare Producten

     

     

    Specificaties

     

    Artikelnummer. Pakket (bps/Hz) Datasnelheid Tx (NM) Steenbolk (dBm) Rx Gevoeligheid (dBm) Temperaturen °C Bereik Andere Optie
    H59-60L SFP 2.5G 1550nm DFB 0~5 SPELD ≤-25 0-70°C 60km DDM RoHS
    H39-40L SFP 2.5G 1310nm DFB -5~0 SPELD ≤-22 0-70°C 40km DDM RoHS
    H39-40l-D SFP 2.5G 1310nm DFB -5~0 SPELD ≤-22 0-70°C 40km DDM RoHS
    H39-20L SFP 2.5G 1310nm DFB -8~-3 SPELD ≤-22 0-70°C 20km DDM RoHS
    G59-1BL SFP 1.25G 1550nm DFB 0~5 APD ≤-32 0-70°C 120km DDM RoHS
    G59-80L SFP 1.25G 1550nm DFB 0~5 SPELD ≤-26 0-70°C 80km DDM RoHS
    G39-20L SFP 1.25G 1310nm vriespunt -8~-3 SPELD ≤-24 0-70°C 20km DDM RoHS
    G88-05L SFP 1.25G 850nm VCSEL -8~-3 SPELD ≤-19 0-70°C 550m DDM RoHS
    E39-40L SFP 155M 1310nm vriespunt -15~-3 SPELD ≤-36 0-70°C 80km DDM RoHS
    E39-20L SFP 155M 1310nm vriespunt -15~-3 SPELD ≤-36 0-70°C 40km DDM RoHS

    Single-mode Vezel Optische Zendontvanger Volgzame iec60825-1/RoHS

    Concurrentievoordeel

     

    DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten, producten te winnen voerde naar Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten uit en.

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)