SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD Fabrieksreis

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Ik ben online Chatten Nu
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
    het bedrijf bij het voorbureau
    Het Bureau
    Workshop van de vezel de optische kabel
    De assemblageworkshop van MPO MTP
    Snelle schakelaarworkshop
    PLC splitsersworkshop
    De openluchtworkshop van de kabelassemblage
    De workshop van flardcord&pigtail
    Productie-apparatuur
    Productie-apparatuur
    Productie-apparatuur
    Productie-apparatuur

    het bedrijf bij het voorbureau

    het bedrijf bij het voorbureau

    Het Bureau

    Het Bureau

    Workshop van de vezel de optische kabel

    Workshop van de vezel de optische kabel

    De assemblageworkshop van MPO MTP

    De assemblageworkshop van MPO MTP

    Snelle schakelaarworkshop

    Snelle schakelaarworkshop

    PLC splitsersworkshop

    PLC splitsersworkshop

    De openluchtworkshop van de kabelassemblage

    De openluchtworkshop van de kabelassemblage

    De workshop van flardcord&pigtail

    De workshop van flardcord&pigtail

    Productie-apparatuur

    Productie-apparatuur

    Productie-apparatuur

    Productie-apparatuur

    Productie-apparatuur

    Productie-apparatuur

    Productie-apparatuur

    Productie-apparatuur

    • lopende band


      Rendabele Productie

      De goed-geregelde productielijn die met de norm van ISO 9001, iedereen in overeenstemming zijn kan worden toegestaan om op post te zijn na strikt opleiding.

       One-Stop Vervaardiging
       

      Quawin geeft momenteel duizenden producten zoals notitieboekjebatterijen & laders, mobiele telefoonbatterijen & laders, de laders van DC/DV batteries&, en Bluetooth-apparaten vrij.
       

    • OEM / ODM

      DYS is een gespecialiseerde fabriek om de Componenten van Vezelopitc, zoals het Flardkoord van Vezelopitc, Vezel Optische Vlecht, de schakelaar van Vezelopitc, de Adapter van Vezelopitc, de Demper van Vezelopitc, PLC van Vezelopitc Splitser, de Sluiting enz. te produceren van Vezelopitc.

      Wij kunnen OEM/ODM-de dienst voor u leveren.

      Uw vereiste aan geef ons, zullen wij u laten tevredenstellen!

    • R & D
    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: 86-0755-29650336

    Fax: 86-0755-29510505

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)