SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Nieuws

DYS-Optische de Vezel vestigde een betrouwbaarheidstestlaboratorium in September 2018

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Ik ben online Chatten Nu
    Bedrijf Nieuws

    DYS-Optische de Vezel vestigde een betrouwbaarheidstestlaboratorium in September 2018

    DYS-Optische de Vezel vestigde een betrouwbaarheidstestlaboratorium in September 2018

    Om de vraag van de klant naar verschillende producten te ontmoeten behoorlijk, DYS geëngageerd om de vereisten van de productie voor onze producten te verbeteren. In September 2018, vestigden wij een betrouwbaarheidstestlaboratorium.

    DYS-Optische de Vezel vestigde een betrouwbaarheidstestlaboratorium in September 2018

     

    Het stofvrije proces in het betrouwbaarheidstestlaboratorium verzekert de nauwkeurigheid en de veiligheid van product het testen. Er zijn high-precision het testen machine, trek het testen machine, IP68-Druk en Wateronderdompeling het Testen Machine, Hoge Lage Temperatuur Doorgevende Machine, Automatische Toevoegingskracht het Testen Machine en veel ander optisch het communicatie producten testen materiaal in het laboratorium. Zodat de vooraf bepaalde betrouwbaarheidsindex in het stadium van de nieuw productontwikkeling en beter zal bereiken om productkwaliteit tijdens productie te controleren.

     

    DYS-Optische de Vezel vestigde een betrouwbaarheidstestlaboratorium in September 2018


    DYS-Optische de Vezel vestigde een betrouwbaarheidstestlaboratorium in September 2018


    DYS-Optische de Vezel vestigde een betrouwbaarheidstestlaboratorium in September 2018

     
     
     
    Bartijd : 2018-09-27 10:53:49 >> Nieuwslijst
    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: 86-0755-29650336

    Fax: 86-0755-29510505

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)