SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenMPO/MTP

van het de vezel optische beheer van 1U 2U 3U 4U het Comité van het de Cassettempo MTP Flard Vezel Optische Hoogte - het dichtheidsrek zet op

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Ik ben online Chatten Nu

    van het de vezel optische beheer van 1U 2U 3U 4U het Comité van het de Cassettempo MTP Flard Vezel Optische Hoogte - het dichtheidsrek zet op

    China van het de vezel optische beheer van 1U 2U 3U 4U het Comité van het de Cassettempo MTP Flard Vezel Optische Hoogte - het dichtheidsrek zet op leverancier
    van het de vezel optische beheer van 1U 2U 3U 4U het Comité van het de Cassettempo MTP Flard Vezel Optische Hoogte - het dichtheidsrek zet op leverancier van het de vezel optische beheer van 1U 2U 3U 4U het Comité van het de Cassettempo MTP Flard Vezel Optische Hoogte - het dichtheidsrek zet op leverancier van het de vezel optische beheer van 1U 2U 3U 4U het Comité van het de Cassettempo MTP Flard Vezel Optische Hoogte - het dichtheidsrek zet op leverancier van het de vezel optische beheer van 1U 2U 3U 4U het Comité van het de Cassettempo MTP Flard Vezel Optische Hoogte - het dichtheidsrek zet op leverancier

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen(China)
    Merknaam: DYS/OEM
    Certificering: IS09001-2015.ROHS
    Modelnummer: MPO/MTP Comité van het vezel het Optische Flard

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 1-10usd/pcs
    Verpakking Details: Individuele doos of volgens customer' s verzoek
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Contact Now
    Gedetailleerde productomschrijving
    Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland) Merknaam: DYS/OEM
    Modelnummer: MPO/MTP Comité van het vezel het Optische Flard Materiaal: Staal met Poederdeklaag of Aluminium
    Vezeltelling: 48,72, 96, 144, 288 kleur: Zwart, beige of aangepast
    Hoogte: 1U, 2U, 3U, 4U inpakken: individuele doos
    Type connector: MPO/MTP LC Volgzaam aan: ROHS

    De Hoogte van DYS de het flardpanelen - van de dichtheids (HD) Reeks bieden een extra groef aan die tot vier adapterpanelen of MPO-cassettes in de 1RU-voetafdruk goedkeurt. Dit ontwerp is verwezenlijkt door de het opzetten oren te wankelen. De HD-flardpanelen zijn ideaal voor de hoge toepassingen van de vezeltelling en zullen in om het even welk normrek 19“ of 23“ door de de steunoren van het paneel te roteren passen.

     

     

    TOEPASSINGEN

    Datacentra, pre-geëindigde installaties

    Telecommunicatienetwerken

    Het kanaal van de het voorzien van een netwerkvezel van het opslaggebied

    Hoge denisty architectuur

     

     

    EIGENSCHAPPEN

    Het eindigen: met een laag bedekt poeder

    Pasvormen in 19 duiminstallaties

    Maximum capaciteit tot vezel 144 voor 1U

    Het glijden dienbladontwerp

    Gemakkelijk te werken en te handhaven


     

    van het de vezel optische beheer van 1U 2U 3U 4U het Comité van het de Cassettempo MTP Flard Vezel Optische Hoogte - het dichtheidsrek zet op

     

    van het de vezel optische beheer van 1U 2U 3U 4U het Comité van het de Cassettempo MTP Flard Vezel Optische Hoogte - het dichtheidsrek zet op

     

     

     

    De Prestatiesspecificaties van de vezelkabel

    Hoogte 1U, 2U, 3U, 4U
    Vezeltelling 48, 72, 96, 144 kernen
    Kabeldiameter 3.0mm 5.5mm of aangepast
    Kleur Zwart, beige of aangepast
    Verpakking Individuele Doos
    Schakelaartype MPO/MTP LC
    Werkende Temperatuur -20 tot 70 ℃
    Opslagtemperatuur -40 aan 75℃

     


     van het de vezel optische beheer van 1U 2U 3U 4U het Comité van het de Cassettempo MTP Flard Vezel Optische Hoogte - het dichtheidsrek zet op
     

    Leveringscapaciteit

    Leveringscapaciteit:
    10000 Stuk/Stukken per Week

     
    Verpakking & Levering
    Verpakkingsdetails Individuele Antistatische verpakkende zak
    Haven Shenzhen
    Levertijd 3 dagen

     
     
     
    Concurrentievoordeel
     
    DYS dwingen het ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; en de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten, producten te winnen voerde naar Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten uit en.
     

    Contactgegevens
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    Contactpersoon: Mr. Roy Huang

    Tel.: +8613590228527

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)