40G OM3 maakt het Koord van het de Optische Vezelflard van MPO/MTP/de Vezel Optische Verbindingsdraad, waterdicht

Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
Merknaam: DYS/OEM
Certificering: IS09001-2015.ROHS
Modelnummer: Basistypempo cassette
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50st
Prijs: 1 USD
Verpakking Details: Individueel vakje of volgens het verzoek van de klant
Levertijd: 3 dagen
Betalingscondities: T/C, T/T
Levering vermogen: 500000PCS/Maand

Productomschrijving

Optische vezelmodule, de cassettes van MPO/van MTP 12core/24core-

 

 

DYS-vezel MPO-de Cassettes worden pre-geëindigd, voorbeproefd, en met 12 - of 24 vezelmpo schakelaars op de rug gekomen die om uitbreken uit te kiezen of serieschakelaars op de voorzijde. De cassettes zijn op bestelling gemaakt aan uw configuratiebehoeften en de modules zijn op bestelling gemaakt aan om aan uw specifieke toepassingsbehoeften te voldoen. Selecteer uit een verscheidenheid van schakelaars met inbegrip van LC, Sc, en MU voor de plaatsing van OM1, van OM2, van OM3, van OM4, en OS2-.

 

 

 

Eigenschappen

1.Come met Standaard Zwarte LGX-voetafdrukstijlen en Beschikbaar in Op bestelling gemaakte Cassettes

2.100% fabriek met testresultaten inbegrepen wordt getest met elke cassette die

3. Stop & spel de cassette elimineert de behoefte aan gebiedsbeëindiging of lassen

4.Allow voor een eenvoudige migratieweg aan de netwerken van 40GbE en 100GbE-met MPO-cassettes

5.MPO de adapterwartel staat voor het gemakkelijke kabel verpletteren en juiste krommingsstraal toe

6. .MPO schakelaars of afzonderlijke schakelaars op de voorzijde, met inbegrip van LC, Sc, en MU

7. Single-mode, multimode, en laser-geoptimaliseerde multimode beschikbare types

 

 

Toepassingen

 

1. Geschikt voor high-density achtervliegtuig en de Gedrukte oplossingen van (PCB) van de Kringsraad in gegevens en telecommunicatiesystemen

2.Used in zenders en ontvangers, MPO-bieden de schakelaars tot 12 keer de dichtheid van standaardschakelaars aan, die significante ruimte en kostenbesparingen verstrekken

3.The het compacte ontwerp richt de hoge toepassingen van de vezeltelling, met klein en lichtgewichtkabelsideaal voor gebruik met installatie ruimtebeperkingen.

de schakelaar van 4.The MPO leent zich goed aan vezel aan de Desktopsituaties waar de veelvoudige netwerken door één enkele gebruiker moeten worden betreden. De installatietijd wordt dramatisch verminderd aangezien één verbinding de gebruiker van toegang tot maximaal 6 netwerken kan voorzien.

40G OM3 maakt het Koord van het de Optische Vezelflard van MPO/MTP/de Vezel Optische Verbindingsdraad, waterdicht

 

 

Onze Diensten

1.Competitive prijs
2. Snelle levering
3.Free verstrekte steekproef
4.Longtime garantie
5.Reliable kwaliteit, OEM beschikbare de dienst
6. Professionele product en technische ondersteuning
7.Prompt antwoord voor om het even welk vraag of onderzoek
8. de dienst op de toegevoegde waarde: behalve goede producten, kunnen wij de goede diensten op logistische en andere hulp verlenen u kunt wensen