SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Attenuator

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Ik ben online Chatten Nu

    Fiber Optic Attenuator

    (81)
    China Veranderlijke 5 db Vezel Optische Demper voor Optisch Netwerk fabriek

    Veranderlijke 5 db Vezel Optische Demper voor Optisch Netwerk

    Veranderlijke 5 db Vezel Optische Demper voor Optisch Netwerk Snelle Details:Merknaam: DYS/OEMAanpassingsprecisie (dB): 0,02PDL (dB): ≤0.15Afmetingen (mm): 26×18×8Opslagtemperatuur (℃): - 40~+85 Toepassingen ... Read More
    2019-05-07 16:43:03
    China 5 - 30 dB FC Vezel Optische Demper 1310nm/1550nm, Lage Achterbezinning fabriek

    5 - 30 dB FC Vezel Optische Demper 1310nm/1550nm, Lage Achterbezinning

    5 - 30 dB FC Vezel Optische Demper 1310nm/1550nm, Lage Achterbezinning Snel Detail: Naam: FC Werkende Golflengte: SM: 1310/1550nm Het werk Temperatuur: -25°C~+75°C Specificaties professionele fabrikant rijke ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    China Singlemode Optisch de Dempermannetje van LC 3dB aan Vrouwelijke LC/UPC 1240nm - 1620nm fabriek

    Singlemode Optisch de Dempermannetje van LC 3dB aan Vrouwelijke LC/UPC 1240nm - 1620nm

    Singlemode Optisch de Dempermannetje van LC 3dB aan Vrouwelijke LC/UPC 1240nm - 1620nm Snel Detail: Naam: LC/UPC waarden: 3-20dB Merknaam: DYS/OEM Leveringsdetail: In 3 dagen Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    China 18dB Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper van LC/UPC, 3/20dB Optische Demper fabriek

    18dB Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper van LC/UPC, 3/20dB Optische Demper

    18dB Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper van LC/UPC, 3/20dB Optische Demper Snel Detail: Naam: LC waarden: 18dB Terugkeerverlies: UPC >55DB APC >65DB Merknaam: DYS/OEM LC/UPC demper: 1: ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    China Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke 3dB de Vezel Optische Demper van LC/APC voor Test en meting fabriek

    Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke 3dB de Vezel Optische Demper van LC/APC voor Test en meting

    Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke 3dB de Vezel Optische Demper van LC/APC voor Test en meting Snel Detail: Merknaam: DYS/OEM Modelaantal: SM LC/APC Terugkeerverlies: UPC >55dB Wij bieden een uitgebreide lijn ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    China van de de Vezel het Optische Demper van 3dB SM LC/APC Verminderende Materiaal - het Ion smeerde Vezel fabriek

    van de de Vezel het Optische Demper van 3dB SM LC/APC Verminderende Materiaal - het Ion smeerde Vezel

    3 dB SM LC/APC Vezel Optische Demper, Verminderende materieel-ionen Gesmeerde Vezel Snel Detail: Modelaantal: SM LC/APC Terugkeerverlies: UPC >55dB Verminderingsnauwkeurigheid: 8 ~ 12 dB ±0.7dB Polarisatie ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    China Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke Vezel de Optische Demper van LC/APC met Testmateriaal fabriek

    Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke Vezel de Optische Demper van LC/APC met Testmateriaal

    Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke Vezel de Optische Demper van LC/APC met Testmateriaal Snel Detail: Naam: LC/APC Merknaam: DYS/OEM Leveringsdetail: In 3 dagen Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke vezel ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    China De Vezel Optische Demper van de precisie Ceramische Metalen kap FC 5dB, Lage Achterbezinning fabriek

    De Vezel Optische Demper van de precisie Ceramische Metalen kap FC 5dB, Lage Achterbezinning

    De Vezel Optische Demper van de precisie Ceramische Metalen kap FC 5dB, Lage Achterbezinning Snel Detail: Naam: FC Merknaam: DYS Verminderingswaaier: 0~30dB Type: Mannetje aan Wijfje/Stoptype/Vast type ... Read More
    2019-05-07 16:43:11
    China De Vezel Optische Demper van FC 5dB, Hoge precisievezel Optische CATV fabriek

    De Vezel Optische Demper van FC 5dB, Hoge precisievezel Optische CATV

    De Vezel Optische Demper van FC 5dB, Hoge precisievezel Optische CATV Snel Detail: Vezel optisch telecommunicatiesysteem Vezel optische CATV Vezel optische sensor Het testen materiaal Eigenschappen: Lage ... Read More
    2019-05-07 16:43:11
    China Singlemode Stoptype Sc/APC van de Vezel Optisch Demper voor FTTX fabriek

    Singlemode Stoptype Sc/APC van de Vezel Optisch Demper voor FTTX

    Singlemode Stoptype Sc/APC van de Vezel Optisch Demper voor FTTX Snel Detail: Modelaantal: SM LC Materiaal: metaal Leveringsdetail: In 3 dagen Detail: Wij bieden een uitgebreide lijn van optische dempers de ... Read More
    2019-05-07 16:43:11
    Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|