SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Assemblage van de vezel de Optische Kabel

Certificaten
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Klantenoverzichten
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— Vicky Bailey

Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

—— Lewis Farmborough

Ik ben online Chatten Nu

Assemblage van de vezel de Optische Kabel

(58)
China 4 Optische de Kabelassemblage Singlemode 9/125 van de kern aarc-LC Vrouwelijke Vezel fabriek

4 Optische de Kabelassemblage Singlemode 9/125 van de kern aarc-LC Vrouwelijke Vezel

van de de Vezel Optische Kabel van 4Core aarc-LC Vrouwelijke Assemblage Singlemode 9/125 Snel Detail: Modelaantal: AARC Vezeltype: Singlemode9/125 Inserionverlies: Terugkeerverlies: >45db Details: Assemblage ... Read More
2018-10-16 17:21:36
China Aarc-ST Assemblage van de Vezel maakt de Optische Kabel het openluchtkoord van het 4 Kernen Vezeloptische Flard waterdicht fabriek

Aarc-ST Assemblage van de Vezel maakt de Optische Kabel het openluchtkoord van het 4 Kernen Vezeloptische Flard waterdicht

Aarc-ST Assemblage van de Vezel maakt de Optische Kabel het openluchtkoord van het 4 Kernenflard waterdicht Snelle Details Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: DYS/OEM Modelaantal: Aarc2... Read More
2018-11-19 10:32:28
China Lc-LC Duplex cpri-FTTA Openlucht het Flardkoord van de Kabelassemblage fabriek

Lc-LC Duplex cpri-FTTA Openlucht het Flardkoord van de Kabelassemblage

Lc-LC Duplex cpri-FTTA Openlucht het Flardkoord van de Kabelassemblage PUNT Beschrijving Q'TY 1 2Core binnen/Openluchtvezelskabel 1 PC 2 Breek Uitrustingen uit 2 PCs 3 3.0mm Gepantserde Buis 4 PCs 4 LC laars 4 ... Read More
2018-10-16 17:21:36
China Odva-FTTA de Openluchtassemblage van de Vezel Optische Kabel fabriek

Odva-FTTA de Openluchtassemblage van de Vezel Optische Kabel

Odva-FTTA de Openluchtassemblage van de Vezel Optische Kabel Snelle Details Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: DYS/OEM Modelaantal: ODVA Inserionverlies: Terugkeerverlies: SM/UPC≥50dB, ... Read More
2018-08-08 09:33:19
China De zwarte Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van pvc/van LSZH/PE IP67 met de Laars van 4 PCs LC fabriek

De zwarte Assemblage van de de Vezel Optische Kabel van pvc/van LSZH/PE IP67 met de Laars van 4 PCs LC

Odva-FTTA Openlucht de Assemblagelc Gepantserde Kabel van de Vezel Optische Kabel Snelle Details: Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: DYS/OEM Schakelaartype: ODVA/LC Inserionverlies: ... Read More
2018-10-16 17:21:36
China 7.0mm aarc-AARC Assemblage van de Vezel de Optische Kabel, het Koord van het Optische Vezelflard fabriek

7.0mm aarc-AARC Assemblage van de Vezel de Optische Kabel, het Koord van het Optische Vezelflard

7.0mm aarc-AARC Assemblage van de Vezel de Optische Kabel Snelle Details Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: DYS/OEM Modelaantal: Aarc-AARC Inserionverlies: Terugkeerverlies: >45db ... Read More
2018-11-19 09:56:34
China 8-48F de muur zet of de de vezel optische FTTX bijlage van de poolinstallatie op fabriek

8-48F de muur zet of de de vezel optische FTTX bijlage van de poolinstallatie op

FTTX-de Bijlage is een nieuwe economische vezel verdeelde oplossing voor openluchtgebruik. Vergelijk traditionele producten, FTTX-is de Bijlage gemakkelijk te werken en heeft hoge verenigbaarheid. Het kan voor ... Read More
2019-01-15 09:21:10
China Het zwarte Waterdichte Koord van het de Vezel Optische Flard van ODLC/PDLC-, Hoge schok fabriek

Het zwarte Waterdichte Koord van het de Vezel Optische Flard van ODLC/PDLC-, Hoge schok

Het zwarte Waterdichte Koord van het de Vezel Optische Flard van ODLC/PDLC-, Hoge schok Snel Detail: Vezeltype: Singlemode9/125 Inserionverlies: Terugkeerverlies: >45db Diameter: 7.0mm Kabelkleur: Zwart ... Read More
2019-01-14 11:04:28
China De OPENLUCHTkabel SC/APC-LC/UPC van het Optische vezelflard fabriek

De OPENLUCHTkabel SC/APC-LC/UPC van het Optische vezelflard

De OPENLUCHTkabel SC/APC-LC/UPC van het Optische vezelflard Snelle Details: Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: DYS Modelaantal: Sc/apc-LC Certificatie: ISO9001: 2008 Vezeltype: G652D ... Read More
2018-11-19 10:44:15
China De openlucht Optische Kabel IS09001-2008 van de 2 Kernip67 ODVA FTTA Gepantserde Vezel fabriek

De openlucht Optische Kabel IS09001-2008 van de 2 Kernip67 ODVA FTTA Gepantserde Vezel

ODVA-FTTA Outdoor glasvezelkabel Assemblies LC gepantserde kabel Omschrijving: ITEM Omschrijving Q'TY 1 2Core binnen- / buitenvezels kabel 1 pc 2 Break-outpakketten 2 PC's 3 3.0mm pantserbuis 4 PCS 4 LC Boot 4 ... Read More
2018-11-19 10:42:13
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|