SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Terminal Box

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Ik ben online Chatten Nu

    Fiber Optic Terminal Box

    (78)
    China 12 havensc Optische de Beëindigingsdoos 0,9 van de ftth-020 Reeksenvezel 2,0 3.0mm Vlechtdiameter fabriek

    12 havensc Optische de Beëindigingsdoos 0,9 van de ftth-020 Reeksenvezel 2,0 3.0mm Vlechtdiameter

    12 havensc optische de beëindigingsdoos 0.9mm van de ftth-020 Reeksenvezel 2.0mm 3.0mm Vlechtdiameter Ftth-020 wordt de vezel einddoos voor het verbinden van vlecht gebruikt en eind die kabels beschermen. Het ... Read More
    2019-05-07 16:23:21
    China De multi Optische Einddoos van de Havenvezel, Odva-ABS van de Vezel Optisch Kabeldoos Materiaal fabriek

    De multi Optische Einddoos van de Havenvezel, Odva-ABS van de Vezel Optisch Kabeldoos Materiaal

    Gepantserd Waterdicht het Flardkoord van FTTA met Multihaven (MTP/MPO/LC/SC) ODVA Eindkabeldoos De het Flardkabel van ODVA BBU RRU is voor CPRI-toepassing, die wijd in 3G, 4G en het basisstation van WIMAX, ... Read More
    2019-05-07 16:23:21
    China FTTH-Vezel SC/APC 2 de Optische Einddoos die van de Kernvezel Ruimte 100*80*22mm Grootte bewaart fabriek

    FTTH-Vezel SC/APC 2 de Optische Einddoos die van de Kernvezel Ruimte 100*80*22mm Grootte bewaart

    Ftth-016 van de de Vezel de Optische Einddoos FTTH van SC/APC 2Core minidoos Snel Detail: Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: DYS/OEM Modelaantal: Ftth-016 Maximum Capaciteit: 2Core ... Read More
    2019-05-07 16:23:20
    China SC/APC 8 Doos van de Haven de Vezeloptische Beëindiging, de Doos FTTH van de Optische Vezelbeëindiging fabriek

    SC/APC 8 Doos van de Haven de Vezeloptische Beëindiging, de Doos FTTH van de Optische Vezelbeëindiging

    Ftth-004 van de de Vezel de Optische Einddoos FTTH van SC/APC 8port minidoos Snel Detail: Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: DYS/OEM Modelaantal: Ftth-004 Maximum Capaciteit: haven 8 ... Read More
    2019-05-07 16:23:20
    China IP65 de muur zette Vezeloptische Einddoos 16 van FTTH Havens opIS09001 Goedkeuring fabriek

    IP65 de muur zette Vezeloptische Einddoos 16 van FTTH Havens opIS09001 Goedkeuring

    De 16 Havenip65 Muur zette de Vezeloptische einddoos van FTTH op Snel Detail: Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: DYS/OEM Modelaantal: Ftth-005 Maximum Capaciteit: haven 16 Kleur: Wit ... Read More
    2019-05-07 16:23:19
    China Zet de vezel Optische Einddoos, 1U 19“ roterend type24core rek op fabriek

    Zet de vezel Optische Einddoos, 1U 19“ roterend type24core rek op

    Zet de vezel Optische Einddoos, 1U 19“ roterend type24core rek op Snelle Details: Merknaam: DYS Grootte (HxWxD) mm: 430x300x1U Kabeldiameter (mm): Ф5~Ф10 Materialen: Roestvrij staal Specificaties Punt Otb-001 ... Read More
    2019-05-07 16:23:04
    China Optische de Distributiedoos van de 16 Kern Openlucht Waterdichte Vezel/het Materiaal van Sluitingspc fabriek

    Optische de Distributiedoos van de 16 Kern Openlucht Waterdichte Vezel/het Materiaal van Sluitingspc

    Optische de Distributiedoos van de 16 Kern Openlucht Waterdichte Vezel/het Materiaal van Sluitingspc Doos van de vezel is de optische distributie gebruik voor de verbinding van backbone optische kabel en de ... Read More
    2019-05-07 16:23:21
    China FTTH - de Optische Einddoos van de 019 4 Havensftth Vezel met Sc-Blindadapter fabriek

    FTTH - de Optische Einddoos van de 019 4 Havensftth Vezel met Sc-Blindadapter

    FTTH - 019 de Optische Einddoos van de 4 Havenftth Vezel met Sc-Blindadapter Snelle Details Merknaam: DYS/OEM Certifaction: ISO9001, ROHS Materialen: ABS, PC OF ABS+PC Geschikte Adapter: SC, LC, E2000 ... Read More
    2019-05-07 16:23:21
    China Minivezel Optische Einddoos, Optische Gediplomeerde de Lasdoos ISO van de 2 Kernvezel fabriek

    Minivezel Optische Einddoos, Optische Gediplomeerde de Lasdoos ISO van de 2 Kernvezel

    Minivezel Optische Einddoos, Certificatie van de de lasdoos ISO van de 2 Kernvezel de optische Snelle Details Merknaam: DYS/OEM Modelaantal: Ftth-016-2 Certifaction: ISO9001, ROHS Materialen: ABS, PC OF ABS+PC ... Read More
    2019-05-07 16:23:21
    China 19“ 23“ 2U 72 Kern OTB 005 het Comité van het Vezel Optisch Flard Rek zetten Roestvrij staal op fabriek

    19“ 23“ 2U 72 Kern OTB 005 het Comité van het Vezel Optisch Flard Rek zetten Roestvrij staal op

    19“ of 23“ 2U 72 Kern OTB 005 Vezel Optische Einddoos, het paneelrek van het vezel optisch flard zetten op Snelle Details: Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: DYS/OEM Modelaantal: Otb... Read More
    2019-05-07 16:23:20
    Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|