SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

glasvezel transceiver

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Ik ben online Chatten Nu

    glasvezel transceiver

    (9)
    China Single-mode Vezel Optische Zendontvanger fabriek

    Single-mode Vezel Optische Zendontvanger

    Snelle Details 1.Place van Oorsprong: GUA, uangdong, China (Vasteland) 2.Brand naam: DYS 3.Model aantal: SFP-zendontvanger 4.manufcturer: JA 5.Certificate: ISO9001, ROHS Specificaties 1.SFP pakket met LC... Read More
    2019-01-15 09:11:43
    China Single-mode Vezel Optische Zendontvanger Volgzame iec60825-1/RoHS fabriek

    Single-mode Vezel Optische Zendontvanger Volgzame iec60825-1/RoHS

    Snelle Details 1.Place van Oorsprong: GUA, uangdong, China (Vasteland) 2.Brand naam: DYS 3.Model aantal: SFP-zendontvanger 4.manufcturer: JA 5.Certificate: ISO9001, ROHS Specificaties 1.SFP pakket met LC... Read More
    2019-01-15 09:10:49
    China 10G XFP-Hoogtepunt van de Vezel het Optische Zendontvanger - duplexlc-Schakelaar fabriek

    10G XFP-Hoogtepunt van de Vezel het Optische Zendontvanger - duplexlc-Schakelaar

    Snelle Details 1.Place van Oorsprong: GUA, Guangdong, China (Vasteland) 2.Model aantal: 10G XFP 3.Certifaction: ISO9001, ROHS 4.Brand naam: DYS Feture 1.Supports 9.95Gb/s aan 10.5Gb/s-bitrate 2.Power dissipatie ... Read More
    2019-01-15 09:09:56
    China RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 20km fabriek

    RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 20km

    RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 20km Bereik NM TX/1330/1270 van 1270/1330nm RX PRODUCTeigenschappen ●Supports 9.95Gb/s aan 10.3Gb/s-datasnelheden ●Simplex LC-Schakelaar Tweerichtingssfp+ ... Read More
    2019-01-15 09:07:20
    China Sc-duplex Optische Vergaarbak, 10G X2 de Zendontvanger van de Vezeloptica fabriek

    Sc-duplex Optische Vergaarbak, 10G X2 de Zendontvanger van de Vezeloptica

    Snelle Details 1.Place van Oorsprong: CN, Guangdong, China (Vasteland) 2.Brand naam: DYS 3.Model aantal: 10G zendontvanger 4.Certifaction: ISO9001, ROHS Feture 1.SC-duplex Optische Vergaarbak 2.MDIO, DOM Steun ... Read More
    2019-01-15 09:05:08
    China Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger op 1X9 Enige Wijze fabriek

    Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger op 1X9 Enige Wijze

    Snelle Details 1.Place van Oorsprong: GUA, Guangdong, China (Vasteland) 2.Brand naam: DYS 3.Model aantal: Optische zendontvanger 4.manufcturer: JA 5.Certificate: ISO9001 Eigenschappen 1.Single vezel Tweerichtin... Read More
    2019-01-15 09:04:05
    China 10G vezel Optische Zendontvanger fabriek

    10G vezel Optische Zendontvanger

    hoogtepunt van de de Vezel het Optische Zendontvanger van 10G XFP - duplexlc-Schakelaar Snelle Details 1.Place van Oorsprong: GUA, Guangdong, China (Vasteland) 2.Brand naam: DYS 3.Model aantal: 10G XFP 4... Read More
    2018-08-08 09:33:34
    China Pakket van de de Vezel het Optische Zendontvanger van BiDisfp met de Schakelaar van LC/Sc- fabriek

    Pakket van de de Vezel het Optische Zendontvanger van BiDisfp met de Schakelaar van LC/Sc-

    Pakket van de de Vezel het Optische Zendontvanger van BiDisfp met de Schakelaar van LC/Sc- Snelle Details 1.Place van Oorsprong: GUA, Guangdong, China (Vasteland), 2.Brand naam: DYS 3.Model aantal: SFP... Read More
    2018-08-08 09:33:34
    China RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km fabriek

    RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km

    RoHS Volgzame 10Gb/s SFP+ Tweerichtingszendontvanger, 40km Bereik 1270/1330nm NM TX/1330/1270 RX PRODUCTeigenschappen ●Supports 9.95Gb/s aan 10.3Gb/s-datasnelheden ●Simplex LC-Schakelaar Tweerichtingssfp+ ... Read More
    2018-08-08 09:33:34
    Page 1 of 1