SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

LC Uniboot

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Ik ben online Chatten Nu

    LC Uniboot

    (8)
    China Balans het Flardcomité LC van de Kraanvezel Schakelaar Singlemode/Multimode Volgzame Telcordia fabriek

    Balans het Flardcomité LC van de Kraanvezel Schakelaar Singlemode/Multimode Volgzame Telcordia

    Het Koord van het optische Vezelflard bestaat uit een single-mode of multi-mode vezelkoord en twee schakelaars, op elk eind. Het is beschikbaar in zowel Enige wijze als multimode versies, komt met een ... Read More
    2019-05-15 08:49:22
    China Duplexlc Hoge Uniboot - van de de Schakelaarpolariteit van de dichtheidsvezel het Optische Balanskoord van het de Schakelaarflard fabriek

    Duplexlc Hoge Uniboot - van de de Schakelaarpolariteit van de dichtheidsvezel het Optische Balanskoord van het de Schakelaarflard

    Toepassing 1.Data centra 2.Local gebiedsnetwerken 3. Hoog - dichtheidstoepassingen 4.Interconnects 5.Cross-verbindt Eigenschappen 1.Uniboot met Één enkele Huisvesting 2.Unique balansontwerp en Functie 3... Read More
    2019-05-07 15:04:05
    China Het Koord Duplexlc Uniboot LSZH Jasje van het vezel Optisch Flard met ISO9001 Certifaction fabriek

    Het Koord Duplexlc Uniboot LSZH Jasje van het vezel Optisch Flard met ISO9001 Certifaction

    Toepassing 1.Data centra 2.Local gebiedsnetwerken 3. Hoog - dichtheidstoepassingen 4.Interconnects 5.Cross-verbindt Eigenschappen 1.Uniboot met Één enkele Huisvesting 2.Unique balansontwerp en Functie 3... Read More
    2019-05-07 15:04:05
    China 90 Graad boog Vezel Optische LC Schakelaars, Uniboot-de Goedkeuring van RoHS van het Flardkoord fabriek

    90 Graad boog Vezel Optische LC Schakelaars, Uniboot-de Goedkeuring van RoHS van het Flardkoord

    Het Koord van het optische Vezelflard bestaat uit een single-mode of multi-mode vezelkoord en twee schakelaars, op elk eind. Het is beschikbaar in zowel Enige wijze als multimode versies, komt met een ... Read More
    2019-05-07 15:04:05
    China Laag Toevoegingsverlies LC Hoge Uniboot - Optische de Vezelschakelaar van de dichtheids Balanskraan fabriek

    Laag Toevoegingsverlies LC Hoge Uniboot - Optische de Vezelschakelaar van de dichtheids Balanskraan

    Het Koord van het optische Vezelflard bestaat uit een single-mode of multi-mode vezelkoord en twee schakelaars, op elk eind. Het is beschikbaar in zowel Enige wijze als multimode versies, komt met een ... Read More
    2019-05-07 15:04:05
    China Hoog - de Schakelaar0.25db Inserion Verlies van de dichtheidslc Uniboot Optisch Vezel met Balanskraan fabriek

    Hoog - de Schakelaar0.25db Inserion Verlies van de dichtheidslc Uniboot Optisch Vezel met Balanskraan

    Het Koord van het optische Vezelflard bestaat uit een single-mode of multi-mode vezelkoord en twee schakelaars, op elk eind. Het is beschikbaar in zowel Enige wijze als multimode versies, komt met een ... Read More
    2019-05-07 15:04:05
    China Singlemode Multimode van de Unibootlc Duplexschakelaar voor Koord van het Vezel het Optische Flard fabriek

    Singlemode Multimode van de Unibootlc Duplexschakelaar voor Koord van het Vezel het Optische Flard

    Het Koord van het optische Vezelflard bestaat uit een single-mode of multi-mode vezelkoord en twee schakelaars, op elk eind. Het is beschikbaar in zowel Enige wijze als multimode versies, komt met een ... Read More
    2019-05-07 15:04:05
    China 0.25dB van het het Flardkoord van de vezel Optische Duplexlc Uniboot Schakelaar Diverse Vezeltypes fabriek

    0.25dB van het het Flardkoord van de vezel Optische Duplexlc Uniboot Schakelaar Diverse Vezeltypes

    Het Koord van het optische Vezelflard bestaat uit een single-mode of multi-mode vezelkoord en twee schakelaars, op elk eind. Het is beschikbaar in zowel Enige wijze als multimode versies, komt met een ... Read More
    2019-05-07 15:04:05
    Page 1 of 1