SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

optische vezel Media Converter

Alle Producten
glasvezel patchkabel
  • Fiber Optic Jumper
  • Enige het Flardkabels van de Wijzevezel
  • Multimode-glasvezel kabel
  • Optische vezel Splitter
  • multimode vezelsplitser
  • fiber optic kabelsplitter
  • de enige splitser van de wijzevezel
  • glasvezel connectoren
  • de schakelaars van de vezelkabel
  • optische vezel-adapter
  • Fiber Optic kabel connectoren
  • Fiber Optic Terminal Box
  • mount vezel beëindiging inbouwmuurbox
  • doos van het vezel de optische flard
  • Fiber Optic verdeelkast
  • glasvezel-adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • Fiber Optic kabeladapter plaatsen
  • Fiber optische adapter
  • Fiber Optic Attenuator
  • optische vezel demping
  • vezel optische verbinding
  • Variabele optische verzwakker
  • Assemblage van de vezel de Optische Kabel
  • glasvezelnetwerk kabel
  • Fiber Optic Cable Assembly
  • Multimode-glasvezel kabel
  • MPO/MTP
  • Glasvezel patchkabels
  • MPO/MTP kabel
  • MPO/MTP cassette
  • Fiber Optic Splice mouwen
  • vezel splice mouwen
  • Fiber Optic mouw
  • optische vezel Media Converter
  • vezel Media Converter
  • seriële media converter
  • Fiber Optic Media Converter
  • Fiber Optic Splice Sluiting
  • Fiber Optic Sluiting
  • Fiber Optic Splice behuizing
  • Vezel Splice sluiting
  • Optische vezel connector Cleaner
  • Fiber Optic Connector schonere
  • vezel optische schoonmakende uitrustingen
  • Fiber Optic Odf
  • odf optische vezel
  • odf paneel van het vezel het optische flard
  • ODF Fiber Optic
  • glasvezel transceiver
  • fiber optic zender
  • vezeloptische zendontvanger
  • glasvezel connectoren
  • Materiaal van de vezel het Optische Test
  • Het Materiaal van de vezeltest
  • optisch testmateriaal
  • meetapparaat van de vezel het optische kabel
  • Fiber Optic kabel
  • kabel van de vezel de optische daling
  • kabel van vezel de optische ethernet
  • Fiber Optic Patch Cord
  • De Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling
  • golflengteafdeling het simultaan overseinen
  • wdm module
  • WDM Apparaat
  • LC Uniboot
  • LC duplexschakelaar
  • het paneel lc schakelaar van het vezelflard
  • schakelaars van vezel de optische lc
  • Certificaten
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
    Klantenoverzichten
    We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

    —— Vicky Bailey

    Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

    —— Lewis Farmborough

    Ik ben online Chatten Nu

    optische vezel Media Converter

    (26)
    China 10/100M Singlemode de Media van de Vezel Optische Vezel Convertorhoogtepunt - duplex fabriek

    10/100M Singlemode de Media van de Vezel Optische Vezel Convertorhoogtepunt - duplex

    10 / 100M Singlemode de Media van de Vezel Optische Vezel Convertorhoogtepunt - duplex Snelle Details: Merknaam: DYS Modelaantal: Vezelconvertor bandbreedte: 10/100M Vochtigheid: 5%-95% Machtsverlies: Werkende ... Read More
    2019-05-07 15:25:04
    China Multimode 10/100/1000M Optische Vezelmedia Convertor fabriek

    Multimode 10/100/1000M Optische Vezelmedia Convertor

    Multimode 10/100/1000M Optische Vezelmedia Convertor Snelle Details: Merknaam: DYS Modelaantal: Vezelconvertor bandbreedte: 10/100M Vochtigheid: 5%-95% Machtsverlies: Werkende Temperatuur: 0℃~50℃ Hoofdlijnen ... Read More
    2019-05-07 15:25:04
    China 14 de groeven kiezen/Dubbele Optische Vezelmedia Convertor 50 ~ 60HZ uit fabriek

    14 de groeven kiezen/Dubbele Optische Vezelmedia Convertor 50 ~ 60HZ uit

    14 de groeven kiezen/Dubbele Optische Vezelmedia Convertor 50 ~ 60HZ uit Snelle Details: Merknaam: DYS Modelaantal: Vezelconvertor bandbreedte: 50 ~ 60HZ Vochtigheid: 5%-95% Machtsverlies: Werkende Temperatuur: ... Read More
    2019-05-07 15:25:04
    China 16 groeven 19 Optische Media van de duimvezel Convertor, AC 100 - 260V 12A fabriek

    16 groeven 19 Optische Media van de duimvezel Convertor, AC 100 - 260V 12A

    16 Groeven 19 Optische Media van de duimvezel Convertor, AC 100 - 260V 12A Snelle Details: Merknaam: DYS Modelaantal: Vezelconvertor bandbreedte: 16 Groeven Vochtigheid: 5%-95% Machtsverlies: Werkende ... Read More
    2019-05-07 15:25:05
    China 10/100M Singlemode Vezelmedia Convertor van Sc/van FC/ST fabriek

    10/100M Singlemode Vezelmedia Convertor van Sc/van FC/ST

    10/100M Singlemode Vezelmedia Convertor van Sc/van FC/ST Snelle Details: Merknaam: DYS Modelaantal: Vezelconvertor bandbreedte: 10/100M Vochtigheid: 5%-95% Machtsverlies: Werkende Temperatuur: 0℃~50℃ ... Read More
    2019-05-07 15:25:05
    China Interne/Externe de Media van de Machts Optische Vezel Convertor, de Media van Sc Gigabit Ethernet Convertor fabriek

    Interne/Externe de Media van de Machts Optische Vezel Convertor, de Media van Sc Gigabit Ethernet Convertor

    Interne/Externe de Media van de Machts Optische Vezel Convertor, de Media van Sc Gigabit Ethernet Convertor Snel Detail: Modelaantal: 10/100/1000BASE Haven: Sc Machtstype: Interne/Externe macht Beschrijving 1... Read More
    2019-05-07 15:25:07
    China 1 vezelhaven 16 RJ45-de Media van Vezel Optische Ethernet Convertor 10/100/1000M Datasnelheid fabriek

    1 vezelhaven 16 RJ45-de Media van Vezel Optische Ethernet Convertor 10/100/1000M Datasnelheid

    Toepassingen Dys-GSF1DT16 de reeks is een Laag 2 + Optische Ethernet-schakelaar met de Optische vezelhavens van 1*1000Mbps SFP en de havens van 16*10/100Mbps RJ45. Het wordt ontworpen om aan de diverse ... Read More
    2019-05-07 15:25:08
    China 2 jaar de Optische Vezelmedia van Waranty Convertor 10/100/1000M 2 Vezelhaven 8 RJ45 fabriek

    2 jaar de Optische Vezelmedia van Waranty Convertor 10/100/1000M 2 Vezelhaven 8 RJ45

    Toepassingen Dys-GSF8T2 de reeks is een Laag 2 + Optische Ethernet-schakelaar met de Optische vezelhavens van 8*1000Mbps SFP en de havens van 2*10/100/1000Mbps RJ45. Het wordt ontworpen om aan de diverse ... Read More
    2019-05-07 15:25:08
    China 10/100/1000M SFP LC de Vezel Optische Media van Sc Snelle Gigabit Convertor dys-gas-2 Media Convertor fabriek

    10/100/1000M SFP LC de Vezel Optische Media van Sc Snelle Gigabit Convertor dys-gas-2 Media Convertor

    Beschrijving: Dys-gas-2 de vezelconvertor heeft twee SFP-contactdozen. Het kan twee optische digitale signalen van SFP-modules omzetten, die zelfde snelheid, onder verschillende golflengte, verschillende ... Read More
    2019-05-07 15:25:07
    China Van SFP LC Snelle Gigabit de Optische Vezelmedia van Sc Convertorrj45 Ondersteunende Datatransportbesturing fabriek

    Van SFP LC Snelle Gigabit de Optische Vezelmedia van Sc Convertorrj45 Ondersteunende Datatransportbesturing

    1.Description 1).1000m vezel is de optische media convertor een eenvoudig voorzien van een netwerkapparaat dat het mogelijk maakt om twee ongelijke media types zoals verdraaid paar aan vezel optische aanleg van ... Read More
    2019-05-07 15:25:07
    Page 1 of 3|< 1 2 3 >|