SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Thuis
Producten
Over ons
Bedrijf Nieuws
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Optische vezel Splitter

Certificaten
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezel Splitter voor verkoop
Klantenoverzichten
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— Vicky Bailey

Goede kwaliteit! Houden samen te werken!

—— Lewis Farmborough

Ik ben online Chatten Nu

Optische vezel Splitter

(94)
China FC/APC PLC van de schakelaar1x16 manier koppelingsvezel optische ROHS Certifaction fabriek

FC/APC PLC van de schakelaar1x16 manier koppelingsvezel optische ROHS Certifaction

FC/APC PLC van de schakelaar1x16 manier koppelingsvezel optische ROHS Certifaction Snelle Details Plaats van Oorsprong: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: DYS/OEM Modelaantal: 1x16 PLC Vezeltype: 9/125 um ... Read More
2018-08-08 09:31:53
China SC/UPC schakelaar1*4 PLC Vezeloptische Kabelsplitser voor FTTx-Plaatsingen fabriek

SC/UPC schakelaar1*4 PLC Vezeloptische Kabelsplitser voor FTTx-Plaatsingen

1*4 PLC Optische Vezelsplitser, met SC/UPC-Schakelaar Snelle Details Merknaam: DYS Modelaantal: 1*4 PLC Wijze: Singlemode Toevoeging Loss≤0.5 dB Max. Optische Macht (mw): 300 Terugkeerverlies (dB): UPC: 50 APC: ... Read More
2018-08-08 09:31:52
China PLC van douanesc/APC 1*32 Optische Vezelsplitser met 3.0mm Kabel fabriek

PLC van douanesc/APC 1*32 Optische Vezelsplitser met 3.0mm Kabel

PLC van SC/APC 1*32 Optische Vezelsplitser met 3.0mm kabel Snelle Details Merknaam: DYS Modelaantal: SC/APC Toevoeging Loss≤0.5 dB Terugkeerverlies (dB): APC: 60 Werkende Temperatuur (°C): - 40~85 Specificatie: ... Read More
2018-08-08 09:31:52
China Enige APC van wijzesc 2*4 PLC Splitser met de Schakelaars van Sc/APC fabriek

Enige APC van wijzesc 2*4 PLC Splitser met de Schakelaars van Sc/APC

2*4 PLC van vezelopitc Splitser met de Schakelaars van Sc/APC Snelle Details Merknaam: DYS Modelaantal: 2*4 PLC van vezelopitc Wijze: Singlemode Toevoeging Loss≤0.5 dB Terugkeerverlies (dB): UPC: 50 APC: 60 ... Read More
2018-08-08 09:31:52
China 1*16 PLC Splitser/Optische Vezelsplitser met SC/APC-Schakelaars met 0.9/2.0/3.0mm Kabel fabriek

1*16 PLC Splitser/Optische Vezelsplitser met SC/APC-Schakelaars met 0.9/2.0/3.0mm Kabel

1*16 PLC Splitser/Optische Vezelsplitser met SC/APC-Schakelaars met 0,9/2,0/3.0mm Kabel Snelle Details Merknaam: DYS Modelaantal: 1*16 PLC Toevoeging Loss≤0.5 dB Terugkeerverlies (dB): UPC: 50 APC: 60 Werkende ... Read More
2018-08-08 09:31:51
China Gr.-1221 naleving 1260~1650nm PLC Optische Vezelsplitser voor Telecommunicatienetwerk fabriek

Gr.-1221 naleving 1260~1650nm PLC Optische Vezelsplitser voor Telecommunicatienetwerk

Gr. - 1221 Naleving 1260 ~ 1650 NM-PLC Optische Vezelsplitser voor Telecommunicatienetwerk Snelle Details Merknaam: DYS Modelaantal: Gr. - 1221 Naleving 1260 ~ 1650 NM Wijze: Singlemode Toevoeging Loss≤0.5 dB ... Read More
2018-08-08 09:31:51
China FTTH-Vezel Optische Splitser 2x32 - SC/APC-Koppelingsplc Vezel Optische Splitser fabriek

FTTH-Vezel Optische Splitser 2x32 - SC/APC-Koppelingsplc Vezel Optische Splitser

DYS-Vezel wordt de Optische PLC (vlaklightwavekring) splitser vervaardigd door technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider te gebruiken. Het kenmerkt brede werkende golflengtewaaier, goede kanaal-aan... Read More
2019-01-14 11:00:06
China PLC van 1*16 SC/APC Optische Vezelsplitser fabriek

PLC van 1*16 SC/APC Optische Vezelsplitser

PLC van 1*16 SC/APC Optische Vezelsplitser Snel Detail: Modelaantal: 1*16 SC/APC Lengte: 1m, 1.5m, 2m of aangepaste lengte Metalen kap Pools: APC, UPC, PC 1. Eigenschappen Diverse koppelingsverhouding Laag ... Read More
2019-01-14 10:53:13
China PLC van SC/APC 1*16 zet het Rek van de Optische Vezelsplitser Doos Laag Bovenmatig Verlies op fabriek

PLC van SC/APC 1*16 zet het Rek van de Optische Vezelsplitser Doos Laag Bovenmatig Verlies op

PLC van SC/APC 1*16 zet het Rek van de Optische Vezelsplitser Doos Laag Bovenmatig Verlies op Snelle Details Merknaam: DYS/OEM Modelaantal: 1*16 Lengte: Pas aan Schakelaar: FC, SC, LC, ST… Metalen kap Pools: ... Read More
2018-08-08 09:31:51
China PLC van SC/APC 1*16 zet het Rek van de Optische Vezelsplitser Doos Laag Bovenmatig Verlies op fabriek

PLC van SC/APC 1*16 zet het Rek van de Optische Vezelsplitser Doos Laag Bovenmatig Verlies op

Vezel Optisch met SC/APC-Schakelaar1*16 PLC Splitser Beschrijving van PLC Splitser PLC de splitser is gebaseerd op vlaklightwave-kringstechnologie en precisie richt proces, kan een enige/dubbele optische input ... Read More
2018-08-08 09:31:51
Page 1 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|